Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első hónapunk. Félek hogy le...

Első hónapunk. Félek hogy le csúszunk a "nagy" napról! A kalkulátorok mennyi mutatnak pontos infót?

Figyelt kérdés
Ma ért végett a mensim. Ciklusaim majdnem pontosak. Uutolsó két hónapban 6.-án, előtte 7.én jött meg elég sok hónapban, utána 9.én. De inkább 7.én szokott. Hogy számoljam akkor ki a peteérés napját ? Hány napos ciklussal számoljam akkor ?
2014. máj. 11. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát kb 30-32 naposak a ciklusaid, ezek alapján kb a 12. és a 20. nap között érdemes próbálkozni. Viszont extra peteérés (orgazmus kiváltotta) bármikor bekövetkezhet akár ezen időszak előtt, alatt és után is.
2014. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek és nyugodtan pontozz le, de minek már az első hónapban ennyire rástresszelni a dologra??? Ha már 1 éve próbálkoznátok, akkor azt mondom, érdemes ilyen téren gondolkozni, de az első hónapban még minek?

Általában akik ennyire rágörcsölnek, nekik nem szokott hosszú ideig összejönni a baba.

Legyetek akkor együtt, amikor kedvetek van hozzá, hónap elején, közepén, végén, a három közt, és majd összejön.:)

Amúgy meg mivel a nők nem gépek, ezért lehet számolgatni, csak éppen nincs értelme, mert lehet hogy pont a következő hónapban nem is lesz peteérésed, vagy pont nem akkor, amikor szokott, vagy pont lesz egy extra peteérésed is. Így igazából lehet hiába számolgatsz, nem fogsz akkor sem terhes lenni, vagy hiába vagytok akkor együtt, mert nem akkor lesz peteérésed, mikor szokott.

2014. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ma vége a mensidnek akkor 2 naponta legyetek együtt ha lehet.Ne számolgass ne görcsölj rá szeressétek egymást nagyon és ne azon járjon a fejed,hogy baba baba baba.Ezt nem rossz szándékból írom.Ja és a férjed ne érezze,hogy csak azért akarsz vele lenni mert babát szeretnél hanem mert kívánod.Jönni fog a baba hidd el!
2014. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy irtatok. nem akarok rá görcsölni, szimplán kiváncsi voltam. persze nem azért vagyok a férjemmel sem h a baba miatt!
2014. máj. 11. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menzesz első napjától számított 10. naptól kezdve kétnaponta reggel. Úgy a 20. napig. Akkor le van fedve a termékeny időszak.
2014. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!