Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap kéne megjönnie,...

Vasárnap kéne megjönnie, csináltam sokféle tesztet, de mind negatív lett. Szeptember 19-23 közé írták a kalkulátorok a legnagyobb esélyt a termékenységre. Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
Szeptember 20-án és 23-án volt is aktus. Utána sokat fájt a mellem, és feszült illetve nyílalgatott a hasam. Azóta enyhültek kissé a fájdalmak,de még mindig érzem. Elvileg olyan tesztet csináltam, ami mensi előtt 4 nappal már kimutatja, de semmi. Mekkora az esélye, hogy terhes vagyok? Kicsit reménykedek még, de már nagyon elkeseredtem. Hőmérőzést nem csináltam eddig, ma kíváncsiságból megmértem magam (tudom, hogy elvileg egy nap nem számít), de 35,6 fokos voltam (nekem mindig ilyen alacsony)... Vélemény?

2012. okt. 4. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Várd meg a vasárnapot, és tesztelj akkor, vagy hétfőn. Nyugi! Persze, hogy lehetsz még terhes, egyszerűen csak nagyon korán teszteltél. :)

(én is vasárnapra nem várom és tegnap teszteltem negatívat) :D

2012. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :) Én pedig már nagyon elkeseredtem, mert a tesztekre az van írva, hogy akár mensi előtt 4 nappal kimutatja. Jaj nagyon izgulok. Jó lenne, ha sikerülne! :)
2012. okt. 4. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Tudod a tesztre annyi mindent írnak...és vkinel bejön vkinek meg nem!

A dokim szerint akkor teszteljek ha mar pár napot késett!!!

De én is annyira izgulok az eredmeny miatt h.mensi.elott egy nappal 10 es erzekenysegu teszttel tesztelek.

sajna eddig csak nega tesztem volt...

de.megy a drukk

2012. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hello!


Csináltam ma egy corax be sure tesztet de negatív lett. :( Holnap nem kéne megjönnie... Hát nem tudom....Többiek? :)

2012. okt. 6. 13:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjött...... :(((((
2012. okt. 7. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!