Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja hétvégére?...

Ki nem várja hétvégére? Hanyadik baba? Hanyadik próbálkozós hónap? Mennyi idősek vagytok? Házasok? Mióta?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia vasárnapra nem várom, második baba már van egy kislányom és ő előtte volt egy vetélésem, 7 éve vagyunk együtt és 2 éve vagyunk házasok. Az első igazi próbálkozós hónapunk. 28 vagyok:) Te??
2014. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én is vasárnapra nem várom.Első baba nekem a férjemnek van egy 8 éves kisfia.Második próbálkozós hónap.Én 30 vagyok a férjem 39.Másfél éve vagyunk házasok 4 éve vagyunk együtt.

"K"

2014. máj. 12. 08:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En szombat-hetfo kozott nem varom, naptar szerint szombat lett volna de kesobb volt ovum es aszerint hetfo. Mi 8.eve vagyunk es elunk egyutt.nem vagyunk hazasok. Elso baba mindkettonknek. En 28 o 38. Ez a 3.probalkozos honapunk.szoritok lanyok!!! H
2014. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a vasárnapiakhoz. 4. baba, 3 gyermekünk van, + februárban elvetéltem. Az első hónap, amikor ovuláltam is. 36 éves vagyok. Sok sikert nekünk!
2014. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Remélem sikeresek leszünk csajok.Én mindenkinek drukkolok nagyon :-D
2014. máj. 12. 11:05
 6/10 anonim válasza:

Szia!


Nekünk első baba lesz:) péntekre nem várom. 23 éves vagyok és 3 éve vagyunk együtt! Sok sikert!

2014. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En is nagyon szoritok mindenkinek! Hajra csajok!!:-) H
2014. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! Ki hogy van? Esetleg vki tesztelt vagy keszul? Tunetek?

Nalam egyelore semmi tunet mensire, pedig ilyenkor, 2-4nappal elotte mar szokott lenni.

H

2014. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam szomorúság van. Még ugyan nem jött meg, de nekem ilyenkor már mindig pozitív a tesztem. És nem hiszem, hogy ötödjére megváltozhatott vmi.

És semmit sem érzek, amit szoktam. :(

2014. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Nekem az ég világon semmi tünet sennire :-(

Majd meglátjuk.Mondjuk tegnap fájt a hasam nagyon de elmúlt.

2014. máj. 15. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!