Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel teszten előfordul...

Gabriel teszten előfordul száradási csík? (Mutatom a mai tesztemet)

Figyelt kérdés
kepfeltoltes.h://u/view/140512/CAM00138_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2014. máj. 12. 21:28
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Sajnos a mai tesztem negativ lett.Köszönöm mindenkinek a drukkot.
2014. máj. 14. 07:10
 42/55 anonim ***** válasza:

nyugi, ott lesz a csík.

a facelle amit 18.55-kor linkeltél be az pozi csak halvány nagyon. ne aggódj. a ma reggeli milyen teszt volt??muti a fotóját, légyszi.

én esküszöm drukkolok neked.

2014. máj. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Tényleg tudsz kepet mutatni róla?

En a gabriel tesztedet pozinak véltem,a facellet viszont hibás tesztnek.

Viszont az xepil megbizható jó teszt,nekem mindig jót mutatott.

2hete en is igy jártam:cb halvany pozi,gabriel is,facelle olyan lett mint a tied tegnap,masnap xepil negatív.sajnos igaza lett:-(

Kívánom h neked ne igy legyen!Ha meg nem várt elott vagy siman nem mutathatta ki-előfordulhat.

Most olvastam,hogy mar 4eve vársz a babára :-( nagyon drukkolok neked!

2014. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

Még mindig nincs itt az esedékes mensid ideje!

Várd már meg, hogy egyáltalán jelentkezik-e!

2014. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok biztató szót.Nagyon jól esik. :) Holnap van az ideje a mensinek,szerintem ma már nem lehetett volna a teszt negativ.Mondhatnám hogy tanultam belőle és nem tesztelek ilyen korán...de ugysem fogom betartani. :)Szép napot lányok!
2014. máj. 14. 08:40
 46/55 A kérdező kommentje:
Képet a ma hajnaliról fölösleges kitenni,mert egyértelmű negativ.
2014. máj. 14. 08:41
 47/55 anonim ***** válasza:
Nekem csak a nemvárt napján lett nagyon halvány pozitív, persze ez nem azt jelenti, hogy nálad is így lesz (persze szorítok) hanem azt, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a nemvárt előtt pozitívnak kell lennie (Gabriel még a nemvárt után is nagyon halvány volt nekem)
2014. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 Margit84 ***** válasza:
Nekem a nemvárt napján totál negatív volt még csak. Egy hét múlva halvány, még egy hét nagyon erős.... mindenkinek más...
2014. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
sziasztok,még nem jött meg,viszont tesztet nem is csináltam tegnap előtt óta,mert akkor negativ lett.Tegnap kellett volna megjönni,de nem érzek semmit,úgyhogy nem hinném hogy sikerült.
2014. máj. 16. 11:54
 50/55 anonim ***** válasza:
Azért én erre még mindig nem innék hideg vizet. ;-) Bármi lesz, jelentkezz, kérlek!
2014. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!