Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki császár után hamar (1...

Aki császár után hamar (1 éven belül) teherbe esett, hogy alakult a terhességetek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én túlsúlyos vagyok. 110 voltam, mikor a fiam született 2012-ben, de komplikációmentes terhességem volt. Nem is vizesedtem, két kilót híztam, úgy, hog 4 kiló volt a fiam. Lányommal 10 hónappal később estem teherbe. Ez a terhesség sokkal nehezebb volt. Tiszta víz voltam, plusz magas vérnyomás, farfekvés miatt lett ez is császár. Lányommal 7 kilót híztam.
2014. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt a babám, amikor újra teherbe estem. Későbbre terveztük, de így alakult. Először megijedtem, hogy mi van ha nem tudom kihordani, de az orvos megnyugtatott, nem volt semmi gond. Könnyebben viseltem mint az előzőt.
2014. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerősöm császárral szült és 4 hónapos volt a pici mikor megint várandós lett. Viszonylag probléma mentes volt a várandóssága, de újra császárral kellett szülnie.
2014. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!