Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki hamar terhes lett szülés...

Aki hamar terhes lett szülés után, hány hónap múlva volt? Sima vagy császár után? Volt komplikáció?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire számít hamarnak,de 10 hónapos volt a lányom mikor újra terhes lettem. Mindkét terhességem és szülésem problémamentes volt. Semmi komplikáció.
2014. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányom 15 hónapos, kisebbik 8 hónapos volt,amikor terhes lettem. Mindhárom szülés spontán és komplikációmentes volt.
2014. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Régi történet már (35 éve történt), így nem kell figyelembe venned, ha nem akarod.

Tesóm 2,5 hónapos volt, amikor édesanyám teherbe esett velem. A dokik mondták vetesse el, mert nagy a rizikó. Nem tette, így megszülettem. Sajnos volt komplikáció olyan fokú vérzés lépett fel, hogy nem tudták megoldani csak műtéttel. Kivették a méhét, volt pár rizikós nap, de szerencsére minden jól alakult.

Viszont én kamaszként párszor megkaptam két "kedves" rokontól, hogy miattam majdnem ottmaradt az anyám a szülőágyon, és ez az én hibám lett volna, illetve hogy mit érzek apám iránt, mikor ő akarta az abortuszt...

2014. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt a "nagy", amikor jött a tesó, mindkettő hüvelyi szülés volt, komplikáció nélkül
2014. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12 hónapos volt a nagy, ő császárral született, amikor teherbe estem a kisebbikkel. Nála semmi komplikáció nem volt, és hüvelyi úton született.
2014. jan. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak ez hogy jött ki? 15 hónapos a nagy, 8 hónapos a kicsi? Az 7 hónap különbség. Vagy valamit félreértettem??
2014. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok, három gyerek van, a legnagyobb volt 15 hónapos, amikor a középsővel terhes lettem, aki 8 hónapos volt,mikor a legkisebbel lettem terhes.
2014. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Közben felfogtam. Bocs az offért.
2014. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!