Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van állandó hőemelkedése...

Estrella84 kérdése:

Mitől van állandó hőemelkedésem? Kérlek adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés
Március 11-én volt meg utoljára a mensim, Norculot hatására. Azóta nem jött meg, tesztjeim mind szellemcsikosak. Voltam orvosnál, ő nem látott semmit igy ismét Norculotot irt fel,hogy meghozza a vérzésem. Ma tartok a 8dik napon, 10 napig kell szednem. Csak közben történt vmi, ma van a 12dik napja, hogy a hőm fent van. Teszem hozzá nem vagyok beteg.Alaphőm 36.3-36.6 között szokott lenni. Ébredéskor szájban mérve 37 fok, nappal 37.4ig is felmegy mégha csak fekszem is. Tejfölszerű folyásom van, néha semmi és nem érzem jól magam. PCO gyanús vagyok, most mennék hormonvizsgálatra, teszem hozzá, hogy több hónapja már ott vannak a ciszták és eddig soha nem okoztak magasabb hőt. A mellbimbóm is érzékeny és fáj. Mi van akkor ha a Norculot előtt sikerült a baba? Akkor nem is fog megjönni? Mennyire káros ez a babára nézve? Nagyon félek. Szerintetek? Jah és néha fejfájásom is szokott lenni. Fertőzésem nincsen. Kemény az alhasam.

2014. máj. 13. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az orvosnak el kellett volna küldenie HCG vérvételre hogy kiderüljön van-e baba. Már nagyon erös pozitívnak kéne lennie a tezstnek ha lenne baba. Mnej vissza hozzá hogy mi a teendö igy hogy nem jön meg. A terheléses eredményt pedig érdemes a mensmentisben kiértékeltetni, mert sajnos sok helyen félre diagnosztizálnak. nekem két évem ment el igy feleslegesen.
2014. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazából azóta van hőemelkedésem mióta utoljára voltunk együtt a férjemmel, május 1-én. Azóta van fent ennyire a hőm és nem érzem jól magam. Az előző heteket nem számitom , hogy bármi is sikerült volna, hisz az orvos akkor már látta volna a babát. Ez a 2 hét ami furcsa, nekem soha nem volt testápoló szerű folyásom és egyik nap reggelén megjelent. Valakinek volt-e hasonló tapasztalata? Szeretném én is kivizsgáltatni magam normálisan.
2014. máj. 13. 11:03
 3/16 anonim ***** válasza:
ha 1. voltatok együtt akkor teszteljél már valószinüleg kimutatná.
2014. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Aktustól számolva 14 nap múlva mutatja ki legbiztosabban a teszt nem igaz? Szted a kis ciszták, amik vizzel teliek azok okozhatnak tartós hőemelkedést?
2014. máj. 13. 11:32
 5/16 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűség szerint attól, hogy ovulációd volt és az azután termelődő progeszteron megemelte a testhődet. Plusz még a Norcolut is emel rajta.

Mindenképpen jó lenne tudni, hogy történt-e megtermékenyülés, mert 2 nap múlva elfogy a Norcolutod és azt követően leeshet a progeszteronszinted, ami akár kétes kimenetelű is lehet.

Volt olyan orvosom, aki azt mondta, hogy ha terhesség van, de abbahagyom a Norcolutot, nem fog megjönni a vérzésem, de más orvos meg azt látta jobbnak, hogy olyankor - a bajt megelőzendő - érdemes Duphastonnal vagy Utrogestannal folytatni...

2014. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem a ciszták nem okoznak és a 10-es erösségú tesztek már 10 nap után mutathatnak pozityvat de 14 nap után tuti. De kicsi az esély a babaára egyenlöre kezeletlen PCOS mellett. Elöbb azt rakasd helyre endokrinológussal és utána jöjjön a baba.
2014. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak Pcos gyanú áll fenn, de természetesen azon vagyok, hogy ha van probléma akkor tegyük rendbe. Csak érdekelt volna az a felállás ha közben sikerül a baba akkor mi a teendő. Ha csinálok tesztet és elfogy a gyógyszer, orvoshoz menjek progipótlásért? Melyik tesztet ajánlanátok amelyik nem szokott szellemcsikos lenni?
2014. máj. 13. 13:51
 8/16 anonim ***** válasza:
facelle tesztet javaslom
2014. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem X-epillel, mivel az volt itthon. Sajnos a fényképezőgépem rossz minőségű képet csinál, de találtam mintaképet. Nos, igaz időntúl( tudom, h ez nem mérvadó), de olyan lett a tesztem, mint a képen látható második vonal( 13.dpo. délután) . És erősödött a vonal a vasárnapi teszthez képest. Ma szedem be az uccsó Norculotot.
2014. máj. 14. 08:29
 10/16 A kérdező kommentje:
2014. máj. 14. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!