Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 15 nappal...

Együttlét után 15 nappal lehetséges, hogy az állandó pisilés tünet legyen?

Figyelt kérdés

Volt olyan, akinek hirtelen több pisilés tűnt fel első tünetnek? Mennyi idő után?

Munkaidő alatt általában 2x járok wc-re, de 2 napja már alig birtam ki 1 órát is...és nem csak az inger volt, valóban sokat pisiltem, pedig nem ittam csak fél liter vizet. Picit fájdogál a hasam, de azt nem tudom konkrétan elmondani, hogy ott bent mi fáj. Sőt, talán nem is fáj, csak úgy érzem..nemtudom, hogy esetleg a vesém, a petefészkem, vagy mi... Szeretnénk babát már, 5 hónapja a gyógyszert se szedem, de nem akarom beleélni magam, mert mindig csalódtam, csak kicsit fora ez a hirtelen sok pisilés.



2014. ápr. 17. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább tesztelj! Érzékenyebb teszttel már (szinte) biztos, hogy kimutatná!


Egyébként nem tipikus korai tünet. Akkor jellemzőbb, ha már a baba rendesen nyomja a hólyagodat a méreténél fogva.

2014. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
OFF az elsőnek! Bocsi, nem feltétlen. Első 3 hónapban is jelentkezhet ilyen tünet. Nekem barátnőm volt így, ezzel a tünettel ment el a kórházba, onnan egyik osztályról küldték a másikra, plusz még fulladt is, és a kardiológián konkrétan hülyének nézték, mire kiderült, hogy terhes...
2014. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!