Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy az összes...

Létezik, hogy az összes x-epil tesztnél (vizeletsugaras) látszik a száradási csík? Olyan szélességben, mint a kontollcsík?

Figyelt kérdés

Csinálam az elmúlt néhány napban egy párat, és szinte mindegyiken megjelenik egy olyan vastag 2. csík, mint a kontroll. És mindegyiken 1-2 percen belül, vagy még korábban. A színe nem látszik egyértelműen, bár száradás után rózsaszínnek tűnik, de fene tudja..

Csináltam més fajtát is, de azon is ott van halványan.

Gondolom, ha pozi lenne, erősödnie kellene már.


2014. máj. 13. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel a HCG kétnaponta duplazódik, így ha minden nap csak egy halvány csíkot láttal a teszteken, akkor az csak száradasi csík. Ha terhes lennél, akkor egy ugyanolyan színű csík látszódna egyértelműen ( nem halványan) mint a kontrollcsík.
2014. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Pont ezzel "küzdök" én is :(

Látom, ott van, de fene sem tudja,hogy száradási, hibás, szellem vagy halvány pozitív :( És az összes olyan....

2014. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!!!


És neked is időn belül jönnek ki a csíkok? Annyira idegtépő, nem? Ha negatív, akkor ne legyen rajta semmi, ha pozitív, akkor pedig legyen az! De így... Ezek szerint neked sem erősödnek csíkjaid?

És te hányadik DPO-n vagy? Én sajnos nem tudom, most hagytam abba a fogamzásgátló szedését, picit több, mint 1 hónapja, és még azóta nem jött meg. És neked milyen színűek a csíkok, vagy te sem tudod eldönteni?

2014. máj. 13. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:
nem csináltál képeket róla?
2014. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak az egyikről csináltam, de kb. ilyen a többi is, nem erősödik semmit..


[link]

2014. máj. 13. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:

14:17-es vagyok


Ugyan ilyenek az én tesztjeim is és megőrülök tőlük :(

Férjem is látja a csíkokat, nem odaképzelem.

Nagyon kíváncsi vagyok a végére. Még 3 napom van a nemvártig... Neked? te hol tartasz?

2014. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem ia látja párom is..

Fogalmam sincs, hol tartok. Gyógyszer abbahagyása után vagyok. Pénteken megyek dokihoz, nagyon parázok. 1hete voltam, méhnyálkahártya 7 mm volt, nem látott terhességre utaló jelet. :(

2014. máj. 13. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!