Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil teszt csík tegnap...

Xepil teszt csík tegnap láthatóan halvány pozi lett ma a predictor vizeletsugaras teszt negatív melyiknek higyek? Mensim hétvégére nem várom.

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 13:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Egyiknek sem. Igazából én nem értem minek tesztelni, ha még van pár napod. Így csak agyalsz majd. Ezek a mai tesztek nagyon érzékenyek, de nem egyformán. Várj pár napot és utána csinálj még egy tesztet, de én most már megvárnám a hétvégét. Akkor biztosra mész...
2013. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert a predictor elvileg 12,5 érzékeny, míg az X-epil 20 vagy 25. A predictorról sok rosszat olvastam. Tennél fel képet?
2013. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szia!Az x-epil szerintem megbízhatóbb,de én is azt tanácsolnám,hogy legközelebb csak a nem várt napján tesztelj.Sok sikert!:)
2013. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

A Predictort sokan szidják és Nekem is volt vele rossz tapasztalatom. X epilt viszont sokan dicsérik.

Amúgy az első válaszolónak igaza van, tényleg csak túlpörögsz, ha már most elkezdesz tesztelni. Várd meg hogy ne jöjjön meg. Hidd el átérzem az izgalmad én 8 ra nem várom, és itt ülök egy Gabriel teszttel szemben.

De valahogy kibírom és ha addig nem jön meg hétfő előttig nem tesztelek.

Egyszer már a nemvárt 1. napján teszteltem és pozi lett. Utána még 2 teszt, és azok is pozik. Erre egy hét késés után megjött, szóval nagy csalódás volt. Ezért már nem merek korán tesztelni. Persze ez volt a ritka kivétel., általában a pozi teszt után boldog kismami válik az ember lányából. :))

2013. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

én vizeletsugarasat még nem használtam. lehet,hogy nem sikerült "eltalálni" az érzékeny részét a tesztnek, azért nem tudja kimutatni?

13 hkm

2013. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt, nehany nap mulva kiderult, h az x-epil mondott igazat!
2013. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

A predictor egy nagy kaki, már bocsi a megfogalmazásért. Sok helyen olvastam hogy fals pozitívat ad ki és sajna a saját bőröm tapasztaltam meg januárban.


Viszont Márc 3ra nem vártam és febr 28-án este az X-epil halvány pozitív volt és ez mára már szép erőssé vált!


Ilyenek a tesztjeim múlt csüt óta! [link]

2013. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2013. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
7-esnek gratula! :-)
2013. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a képeket is .akor várok hétvégéig és akor tesztelek .
2013. márc. 5. 16:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!