Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érvényes + teszt ha száradás...

Érvényes + teszt ha száradás után van rajta rózsaszín csík?

Figyelt kérdés

Amikor elvégeztem a tesztet és még nedves volt nem látszott rajta a 2. csík, viszont egy órával később amikor megszáradt teljesen totál kivehető a rózsaszín 2. csík!

Tudom, hogy időn túli, de azóta sem tünt el és nem szürke....


Járt így valaki???? Mi lett a vége? Baba vagy mensi?


2014. máj. 14. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, az már nem érvényes. Ez negatív teszt.
2014. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem meg az a bajom,h.amikor csinálom a tesztet,látszik rajta a 2csík,igaz nagyon halványan,aztán,ha megszárad,eltűnik :)ki érti ezt?
2014. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Érvényes.Van több olyan teszt ami később mutatja a pozitív eredményt,mint ami rá van írva. :)
2014. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jajjj :) Akkor most vajon örüljek vagy még ne?
2014. máj. 14. 12:09
 5/13 anonim ***** válasza:

Néhány nap múlva tesztelj újra....Amikor nekem negatív volt a tesztem, hiába nézegettem, később sem volt rajt csík. Néhány nap múlva meglátod. Amikor pozit teszteltem, akkor rögtön megjelent a második csik, de amit előtte 2 nappal csináltam, arról nem tudtam eldönteni, hogy ez most mi...

Szorítok!

37hkm

2014. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
képet tudsz róla feltenni?
2014. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem tudom ez gyanús, a tényleg hcg-s csík inkább halványodni szokott, szerintem holnap is tesztelj és végig nézd a leolvasási időn belül, mert van hogy csak 7-8. percben kezd el látszani, lehet hogy előbb abbahagytad a figyelését?
2014. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A teszt utasításán rajta van, hogy meddig ad értékelhető eredményt. Utána akármi van rajta, az értékelhetetlen.

Véletlen egybeesések lehetnek, de attól a tesztet még negatív. Lehet, hogy jövő héten már pozitív lesz, de az is lehet, hogy nem. Bárhogy is, nem lesz összefüggésben azzal, hogy "lejárat" után mit csinált az előző teszted.

2014. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

14.23-asnak van igaza. Le van írva, meddig értékelhető a teszt. Ez a kérdezőre is vonatkozik, és arra is, akinek először pozi, aztán elhalványul.

A kérdező nem terhes.

Akinek elhalványult, az igen. (Ha a további tesztek negatívak, akkor meg kémiai terhesség, fordulj orvoshoz.)

2014. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem meg terhes vagy. fotót tudsz róla feltenni ide??
2014. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!