Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb másfél hete csináltam egy...

Kb másfél hete csináltam egy tesztet, pozitiv lett. Tüneteim is jelentkeztek már. De azota görcsöltem is, meg véreztem is, de csak enyhén. Még meg lehet a baba? Az orvosok nem mondanak semmit.

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha az orvosok nem mondanak semmit, az azért van, mert még nem tudnak biztosat mondani. Vagy nagyon fiatal a terhesség, és MÉG nem látszik, vagy sajnos MÁR nincs meg, és azért nem látszik semmi :(

Remélem, az első az igaz, szurkolok neked. Minél előbb kérj majd új UH vizsgálatot, hátha a baba növekedőben van és már megmutatja magát.

2009. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Holnap megyünk.. az előzö terhességemnél is ez volt. eleinte nem lehetett látni.. viszont most véreztem is.. ez még nem jelent feltétlenül rosszat?
2009. dec. 28. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászodnak kellene elküldeni vérvételes terhességi vizsgálatra, hogy hogy áll a HCG illetve meg kellene nézni hüvelyi Uh-on.

Én végig azt hittem, hogy most meg fog jönni, azért görcsölök, de szerencsére nem véreztem. Igaz azóta vérezgettem, de a baba szerencsére jól van, 43mm-es én meg itthon vagyok és utrogestant kapok, hogy megmaradjon a baba.

2009. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13:29-es vagyok. Meglehet a babád, ne izgulj, nyugi! Tudom könnyű írni, de ezzel teszel a legjobbat! Írd meg mit mondanak holnap. Szorítok!
2009. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

azt szokták mondani, hogy a vérezgtés még bőven belefér, a görcs az viszont már nem túl jó jel!

szurkolok értetek, holnap mindenképp írd meg mi volt a dokinál!!!

2009. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, az enyhe vérzés még belefér.
2009. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nekem is volt 8 hetes enyhe vérzés. Majd frászt kaptam. De semmi, azóta 16 hónaposak vagyunk.
2009. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát sajna nem jött össze.. elment a baby.. :(
2009. dec. 29. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, velem is ez volt...
2009. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!