Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom nem iszik nem dohányzik,...

Párom nem iszik nem dohányzik, 27 éves, megszakítással szeretkeztünk de rá 1 hétre az aktus után hányinger, émelygés összevisszabeszélés, ingerlékenységi tünetek jelentkeztek. Van baba?

Figyelt kérdés
aug.4-én kell hogy megjöjjön, előtte,1 és 2 héttel megjön érzés volt..multkor szeretkezés után begörcsölt a méhem..Alig bírtam megmozdulni fél óráig..Szerintetek van baba?
2008. aug. 3. 12:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a kérdező: Még azt elfelejtettem irni hogy nőtt a mellem pár napja és fáj mind a kettő... :S
2008. aug. 3. 12:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Sajna nem tudom azt írni hogy tuti baba, de annyit le tudok írni, hogy hasonló helyzetben vagyok, csak nekem 8-án kéne megjönnie, de tüneteim nekem is vannak. Viszont volt már egy terhességem és annál is a menzi előtt éreztem a tüneteket. SZóval nincs kizárva. :) Mi is megszakítással voltunk együtt de ha most baba lenne, nagyon örülnék neki, sőt remélem hogy az lesz! Ha Te is így vagy, akkor szorítok neked is!
2008. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah, előző vagyok, szerintem ma vagy holnap már nyugodtan csinálhatsz egy (érzékeny) tesztet, a múltkor a menzim elötti ESTE már kimutatta. Persze nem vagyunk egyformák.
2008. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én is épp ugy vagyok mint az előttem szóló hölgy,csak mi még nem szeretnénk babát!remélem,hogy csak bebeszélem magamnak ezeket a tüneteket,mert hogyha nem gondolok rá,egyáltalán nem érzek semmmi tünetet!
2008. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok! :) Köszönöm a kommentet, írjátok meg ti is hogy mi újság van veletek ha siekrül ha nem oks? :) Én is jelzem :) Addig is sok szerencsét és vigyázzatok ebben a hőségben! :) Kleo
2008. aug. 3. 13:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok ismét :) Most tuti késik 3.napja vagyis a 35.napra sem jött meg de semmi megjön érzés..mell fáj, méhnél szur, multkor ugy begörcsöltem hogy már sirtam.. hveletek miujság? :)
2008. szept. 9. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!