Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előző ciklusomban késett a...

Az előző ciklusomban késett a menzeszem 6 napot, csináltam két tesztet, mindkettő halvány pozitív volt, az második már erősebb, de sajnos megjött, és elég darabos a vérzésem!?

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti, hogy elment a babám? :(

Holnap megyek nődokihoz, de kiváncsi lennék a tapasztalatokra!

Most már a következő ciklusom 8. napján tartok, és eléggé görcsölget, feszül a hasam! Ez mitől lehet?

Soha nem szoktam ilyet érezni a menzesz utáni napokon...

Köszönöm a válaszokat!


2009. dec. 28. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínű azt jelenti. Velem is ez történt kétszer. Most reménykedek, hogy megmarad.
2009. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom, most már terhes vagy, vagy csak próbálkoztok?
2009. dec. 28. 15:11
 3/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg így van. :(
2009. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Most volt ovum, szóval reménykedek.
2009. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia.

Sajnos több az esély arra hogy elment mint arra hogy terhesség mellet megjött.Nekem 16.-án történt ez 15 pozi teszt 16.-án gyenge majd 17 darabos erős vérzés és rohadtul fájdalmas 18 mégerősebb . Most 2 napja barnázgatok és olyan érzésem van midjárt megjön remélem ez most ha baba meg is marad. A doki azt mondta nincs gáz ez előfordul van olyan aki észre se veszi. Azt is mondta lehet hogy most ebben a hónapban könnyeben előfordulhat a baba szerencsére magától letisztult teljesen és nem kellet beavatkozni így nem kell kihagyni. Remélem semmi gon

2009. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Első: Reméljük megfogant a picike! :)
2009. dec. 29. 08:12
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: Borzasztó! Nekem úgy volt, hogy semmi görcsöm nem volt, egyszercsak megjött 21-én, és egyből erős, darabos volt! Aztán egy kicsit görcsöt éreztem csak! 4 napig volt meg, máskor 5 napig van! Nem valószínű, hogy terhesség alatti menzesz volt, mert akkor nem lett volna darabos! :(
2009. dec. 29. 08:15
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia utolso vagyok

Voltál dokinál? Mondott valamit? Remélem semmi gond sincs. Írj mindenképpen akár privátban is.

2009. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szia! Azt mondta a dokim, hogy minden rendben van, nem látja, hogy volt-e baba, de ha darabos volt a menzesz, akkor valószínűleg volt!Szépen érnek a petesejtek, úgyhogy pár nap múlva bele kell húznunk! :)

Kaptam Clostilbegytet, hogy ha esetleg terhes leszek, akkor megmaradjon, és kicsit növeli is a teherbeesés esélyét! Azt mondta, megígéri, hogy 4 hónapon belül terhes leszek! Nagyon örültem, mikor ezt mondta!!!! :)

2009. dec. 30. 20:27
 10/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Köszi!

Drukkolok Neked! Remélem, megírod, mikor +-at tesztelsz!:)

2010. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!