Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Se Medilab, se X-epil, se...

Se Medilab, se X-epil, se Clearblue. Komolyan?

Figyelt kérdés

Azt olvasom, hogy egy csomó teszt álpozitív. Most komolyan ilyen megbízhatatlanok a tesztek?


Oké,egy Medilab olcsó,de a Clearblue már majd' 2000 ft, az is tévedne?


Ezek szerint csak az UH a tuti?


2014. máj. 15. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti az, ha jókor csinálják. Ki kell várni hozzá az időt.
2014. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindegyik megbízható volt. Ha nem voltam terhes, nem lett pozitív. Amikor az voltam, egyértelműen mutatta a teszt, már a kimaradt menzesz első napján.
2014. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom (gondolnám) de itt olyan sok "álpozitív" sztorit olvastam, hogy elgondolkoztam....
2014. máj. 15. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszak, csak rendeltetésszerűen kell használni. Nem egy héttel mensi előtt kell kipróbálni, és addig szárítani órákig, amíg megjelenik a tesztcsík kerete a papíron. Mensi körül, vagy késés esetén, reggeli első vizeletből, 5 -10 perc leolvasás után nem lesz álpozitív. Szóval, ahogy mindent, ezt is tudni kell használni, és nem belemagyarázni, ami nincs ott.
2014. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sose lett álpozitív tesztem, pedig jó sokáig próbálkoztunk! Ha nem volt baba, hómező, ha volt, akkor 2 csík. (Leggyakrabban X-epilt használtam.)
2014. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még álpozitív soha.

Egyszer volt (tescoban vásárolt) x-epil, 2 darabos, mindkettő érvénytelen volt, de ugyanaz a gyógyszertárban működött és valóban babás voltam.

2014. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem sem volt még álpozitív a teszem egyszer sem, pedig 3 gyerekem van, csináltam pár tesztet...

Azért tettem fel a kérdést,mert nagyon sok kérdést tesznek fel, és sok válaszban is látom: ÁLPOZITÍV, de hogyan??? ha akkor és úgy csinálják a tesztet ahogyan kell és amikor kell?

2014. júl. 9. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!