Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsi segítségre lenne szükség...

Kicsi segítségre lenne szükségem. Lehet ebből terhesség?

Figyelt kérdés
A sztori a szokásos. Ne nevessetek ki, mivel nem voltam még terhes ezért itt érdeklődnék. Kedves barátnőm mensi előtt valamivel kicsit több mint egy héttel vot együtt a kedves párjával. Viszont a srác nem ment el benne, de élvezés előtt 20 perccel, kétszer háromszor belehelyezte a nemiszervét. Orvoshoz nem ment el nem érez semmit sem, bár szerintem korai lenne mivel holnap lesz egy hete hogy megtörtént ez az incidens. Véleményem szerint ezzel vígasztalom hogy ebből baj nem lehet hiszen akkor mindenki könnyen teherbe eshetne könnyedén. Bár Megértem a félelmét hiszen a ciklusai nem épp 28 naposan hanem mindig változó. Ha a pasi nem élvezett bele akkor nem lehet para nem igaz.Nem tudok már hová fordulni így gondoltam ide írok. Írjátok bátran ha nem így gondoljátok mint én.
2014. máj. 18. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudod mi az az előváladék?

Keress rá! Nagyon kicsi az esélye de simán lehet terhes!

2014. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom mi az sőt azt is mondtam neki, hogy ebből tuti nem lesz gyerkőc. Bár azért tettem fel a kérdést mert nem tudjuk pontosan kiszámítani az ovuláció idejét. Ez zavart meg engem is, hogy hamarosan egy hét múlva megkéne neki jönnie és nem e esett bele pont abba az időszakba ahol nagyobb az esélye a zerhességnek. Hiszen mindenhol olvasható, hogy az előválladék is tartalmazhímivarsejtet.gondolom így kisebb a lehetősége a terhességnek.ha beleélvezett volna gondolom nagyobb az esélye annak hogy terhes lehet. Köszönöm a válaszod!
2014. máj. 18. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:

A női ciklus 28 napból áll.


1. nap az, amikor megjön és kb. az 5-6. napig tart

Ekkor leválik a méh nyálkahártyája, azért mert nem termékenyültél meg.


Ilyenkor szinte 0% az esély, hogy terhes légy, mert nincs pete, amit meg lehetne termékenyiteni. Mensi előrtti szexből sem lehetsz terhes, mert mensi előtt nincs életképes pete a szervezetedben, emiatt indul meg a kilökődés.


Ciklus 6. napjától kezd érni a pete és kb. a 14. napon vagy fogamzásképes.

A fogamzáshoz kell a behatolás! Előváladékos pénisz odadörzsölése nem csinál kisbabát, ennél azért több kell hozzá :)


Behatolva viszont elég 1-2 lökés is, hogy baba legyen!!!! Azt TILOS!


Ha EKKOR vagytok együtt védekezés nélkül 80-90% az esély a babára.


Ha megtermékenyültél, akkor akkor a szex után kb. 7-9. nap a beágyazódás, ekkor vándorol az embrió az anyaméh felé. Nem érzel semmit, nincsenek tünetek, mert még csak lebeg a semmiben.


Utána beágyazódik (lehet vérzés) és újabb 2-3 nap múlva kezd annyi hormont termelni, amitől lehet hányingered, mellfeszülésed, satöbbi.


Ekkor érdemes tesztelni. Ez kb a menzesz megjövetelének időpontja. Előtte nem érdemes tesztelni, mert ha van is baba, még nincs annyi hormon a szervezetedben, hoyg kimutassa a teszt.


Nagyvonalakban pedig (+/- 1-2 nap eltérés lehet)

0-6. napig menzeszelsz

7-14. napig fogamzásképes vagy

15. nap fogamzás / védekezés mellett semmi

16-24. menzesz előkészitése

28. nap menzesz

2014. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!