Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek szerint ugye nem vagyok...

Ezek szerint ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

A héten együtt voltam egy fiúval. Gumival védekeztünk, ami sajnos kiszakadt. De miután észrevettük, kivette és nem bennem ment el. De azt nem tudom, mennyi ideig lehetett így bennem...


Ma reggel megjött párnapos késéssel (bár nekem amúgy sem teljesen rendszeres). Csak egy baj van, máskor mindig jóval erősebben van meg, most meg csak a wc-papíron látom a vért, ha kitörlöm a puncimat. Ilyen még nem is nagyon volt, ha jól emlékszem. Ugye nem vagyok terhes???



2014. máj. 17. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Irj privátot meg benne a korodat
2014. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy terhes. nyugi. esetleg ha mégis akkor majd írj vissza . Köszi :)
2014. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

mert nem egyszerűbb vigyázni. de hát többet ésszel sajnos

már idejemúlt mondás

2014. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Attól még hogy nem élvezet el, egy kis váladék kerülhetett beléd, amiben lehet életképes sperma! Tehát 50-50% !!!

Vegyél egy 2 terhességi tesztet, és akkor megtudod! :) :///

2014. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy belém kerülhetett, ezért aggódok jómagam is. Csak nem értem, hogy akkor most miért vérzek, ha egyáltalán ez vérzésnek nevezhető, amit leírtam. Gondoltam rá, hogy ennek már muszáj volt lejönni, de ettől függetlenül még lehetek terhes...

A teszt úgy tudom tizedik napig nem mutat megbízható eredményt, tehát azzal várnom kell :/

2014. máj. 17. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem 10., hanem 14. nap után.


Egyébként elméletben lehetsz. Megesik, hogy ha a várt (vagy nem várt) menstruáció időpontjához közel történik megtermékenyítés (mondjuk spontán ovuláció esetén), akkor még a várt időben leválik egy kis darabon a méhnyálkahártya annak ellenére, hogy a szervezetben beindult valami.

2014. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött rendesen a mensim, a szokásos "mennyiségben". Nagyon megkönnyebbültem, mert nem hiszem, hogy terhesség mellett így véreznék. De azért a tesztet egy hét múlva megcsinálom, biztos, ami biztos :)
2014. máj. 18. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!