Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felborult a ciklusom. Eddig...

Felborult a ciklusom. Eddig 27 napos volt, most már 50 napnál tartok, de semmi. Babát szeretnénk! Ihatok egyszerre cickafark és palástfű teát amíg nem jön meg?

Figyelt kérdés
Utána fél időig cicka és második félidőben palást?
2008. júl. 29. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem akarlak elkeseríteni, de gyógynövényes teákkal nem tudod meghozni a menzidet! Ezzel szerintem orvoshoz kellene menned, mert lassan már a 2. menzid marad el. A nődoki ír bogyót, amitől megjön, aztán nem ártana arra is fényt deríteni, hogy miért is maradt el ilyen sokáig!
2008. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szió!

Voltam dokinál és Uh-on is.90 nap késésig nem avatkozik közbe.:(Mivel ez az első eset.

Terhes nem vok,kóros nincs.

2008. júl. 29. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok. 90 nap nagyon sok idő, szerintem ne várj ennyit. Nem gondoltál még arra, hogy másik dokit is meg kellene kérdezned?

Egyébként a cickafark tea rendezi a ciklust,de nem tudom, hogy ilyen esteben elég-e csak a gyógynövény.

2008. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
saját tapasztalat: ne várj 90 napot az sok, én is vártam 50 napot, de mert reméltem baba lesz, és nem. kiderült pcos lettem. keress fel más orvost, mert 36 nap után már probléma ha nem jelentkezik.néztél már tesztet?
2008. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ja, bocsi most olvasom, hogy voltál uh-on. szedtél tablettát, amit abbahagytál, az is megkavar, vagy nem vagy nagyon stresszes?
2008. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Nem szedtem semmi gyógyszert.

Igen gondoltam megvárom a következő mensi idejét és másik dokihoz megyek.

2008. júl. 29. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!