Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A menstruàciom össze vissza jelentkezik.van hogy akar 2honapokat is kimarad.15eved vagyok egyutt voltunk ''ugy'' a baratommal,vedekeztunk.nagyon felek hogy az elovaladek a kezerol ''oda''juthatott.terhes lehetek?9ediken kellet volna megjonnie:(

2014. máj. 19. 00:10
 1/6 anonim válasza:
100%
jaj, ne.. újabb kétségbeesett tinilány, aki túl korán kezdett el szexelni.. szerintem amúgy nem vagy terhes, arra viszont jobban gyanakszom, hogy nem állt még be normálisan a menstruációd.. mikor jött meg az első vérzésed? Ha esetleg van időd, energiád, elmehetnél egy nőgyógyászhoz is, hátha tud segíteni az összezavarodott menstruációdon. Nem sok idő, csak pár perc (mondjuk egy alapos menet helyett...csak egy tanács..)
2014. máj. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ja, és teljesen rossz a kategória... :(
2014. máj. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel vêdekeztetek?
2014. máj. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek (mondjuk gumival és az nem szakadt ki) akkor nincs okod aggódni.
2014. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen valóban az a helyzet hogy korán kezdtem de en szerelembol azzal akit szeretek! :) az első menstruaciom 13évesen jött meg de már majdnem 14voltam..nem sokkal elotte jott és gumival vedekeztunk.de nagyon félek :(
2014. máj. 19. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem vagy terhes!
2014. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!