Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 10. napján barnázás és...

Ciklus 10. napján barnázás és szédülés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a ciklusom 10. napján, elmentem wc-re és a bugyimon egy elég jelentősebb mennyiségű barnás folt volt, aztán a wc papíron is. És ennyi, utána meg már semmi sem egész nap, azóta sincs semmi. Utána viszont egész délután szédültem. Nem görcsöltem, nem fájt semmim. Előtte héten pénteken jött meg vasárnapig tartott. Mitől lehet ez? Lehetne beágyazódás? Mondjuk úgy ha az előző ciklus végén fogant, mert azért kicsit rövidnek tartottam a legutóbbi menzeszemet,, 4-6 napig szokott tartani.

2014. máj. 19. 06:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a terhességhez van köze. A menzesz maradványa is lehet (még nem ürült ki teljesen) vagy lehet pl. méhszájseb, sőt, felfázás, veseprobléma is.


A szédülés szerintem az időjárástól, légnyomáskülönbségtől van, az eső miatt.

2014. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!