Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikom volt. A 14. napon...

Lombikom volt. A 14. napon tesztet csináltam, ami sajnos negatív lett. A vérzésem még nem jött meg. Azt mondták, ha nem jön meg, csinálgassak tesztet. Ilyen esetben mikor várható a vérzés megjövetele? Már egy hete görcsölgetek.

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 08:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is pont ebben a cipőben járok,ma vagyok a 14. napon,nekem a tegnapi napon lett negatív a teszt. Én sem vérzek. Én csütörtök reggel megyek vérvételre,abból minden kiderül, addig én már nem idegeskedek.

menj el Te is vérvételre, az a tuti!


Sok sikert

2009. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

De engem nem hívtak vérvételre. Azt mondták, szedjem a gyógyszereket, csináljak teszteket, amíg meg nem jön, és 4-én telefonáljak, mi újság.

Akkor még reménykedjünk.

Sik sikert.

2009. dec. 29. 09:48
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem is lombikom volt,a tesztet 31-én kell csinálnom,az a 14. nap a beültitől.Ha negatív lesz, akkor 2 nap múlva csinálnom kell még egy tesztet és ha az is nega,akkor abba kell hagynom a gyógyszereket és rá 4-5 napra szokott megjönni.Azt mondják,amíg gyogyit szedünk nem is jön meg a vérzés.
2009. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Engem sem hívtak be vérvételre, én hívtak őket,hogy be AKAROK menni vérvételre. Mert hiába negatív a tesz meg minden, attól még lehet baba. Nővéremnek is csak 2 hét után jelezte ki a teszt, hogy terhes! Úgyhogy én nem akarom úgy abbahagyni a gyógyszereket, hogy nem tudom tutira, hogy mi a helyzet.

A vérvételből majd kiderül és akkor ha az is negatív majd nyugodt szívvel hagyom abba a gyógyszereket is.

2009. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Azt nekem nem mondták, hogy amíg nem hagyom abba a gyógyszert, nem jön meg. Ez tényleg így van? Én Utrogestant szedek.

Sőt, amikor meg volt a beültetés, azt mondták, ne ijedjek meg, ha elkezdek vérezni.

Most akkor mi is van?

2009. dec. 29. 10:45
 6/20 anonim ***** válasza:

Szintén első vagyok:


Hát az van, hogy van akinek ugyanúgy megjön a mensije és van akinek csak akkor ha abbahagyja a gyógyszert. Úgyhogy ha nem jön meg, az sajnos nem jelent még semmit. Azért mondják a dokik azt,hogy ha véletlenül megjönne,vagy véreznél ne ijedj meg mert van aki vérzik, van aki nem...


Első lombikod? Gondolom igen, nekünk is most ez volt az első.

2009. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt az első.
2009. dec. 29. 12:26
 8/20 anonim ***** válasza:
Második vagyok:Nekem ez a 3.lombikom,és eddig egyiknél se jött meg addig amig a gyogyikat szedtem.Én is utrogestant szedek.Az elsőnél a nega teszt után azt hittem van még esély amig nem jön meg,de akkor utána néztem,és általában nem jön a vérzés amig szedni kell.
2009. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló Tőled kérdezném, hogy ha abbahagyod az utrot akkor utána kb. mennyi idő múlva jön meg? És utána újra beáll a ciklusod rendesen? Ugyanúgy lesz peteérésed mint korábban? Én tartok attól egy kicsit, hogy ez a sok hormon bezavarja a normál ciklust majd...
2009. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Én is attól tartok, mint a 12:43 válaszoló.

Még egy kérdés. Ha ez sikertelen, akkor mikor lehet a következő beültetést végezni?

2009. dec. 29. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!