Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 21. nap vérzés, a...

A ciklus 21. nap vérzés, a teszt 26. nap negatív akkor most nem sikerült? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak 21-én volt vérzésed és másnap már nem,akkor még van remény.Ha 28 napos ciklusaid vannak,akkor a 26.nap még mutathat negatívat a teszt.Próbáld újra a tesztet a 29.nap.
2011. jan. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. megvárok most egy pár napot, mert már a férjem szerint is görcsösen akarom. már lassan 3 éve próbálkozunk, tavaly májusban elvetéltem 11 hetesen. nagyon szeretném ha már összejönne.
2011. jan. 18. 08:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.A válaszoló vagyok:van már valami fejlemény?csináltál tesztet?
2011. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
persze, meg jott a menzeszem. ma voltam dokinál, mondtam neki ezt a vérzést a 21.nap, hát kinevetett, hogy mik jutnak eszembe, hogy az a duphasztontól volt amit szedek. ne foglalkozzak már a teherbeeséssel ennyit. ezt mondta.
2011. jan. 27. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Könnyen mondja a doki egy olyan nőnek aki már 3 éve szeretne kisbabát.Lehetne egy kicsit együtt érzőbb, elvégre nem az van hogy még csak két hónapja próbálkoztok.Nagyon szorítok hogy összejöjjön végre.
2011. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. jan. 27. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!