Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel arra ébredtem, hogy...

Reggel arra ébredtem, hogy nagyon fáj "ott lent". Olyan érzés, mintha tűvel szúrkálnák. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek ilyen?Nemtudtam hova rakjam ezt a kérdést, így ide írtam,ne haragudjatok ha nem jó helyre, de örülnék ha valaki segítene,mert nagyon rossz érzés. De ehhez tudom a legjobban hasonlítani, hogy mintha tűvel szúrkálnák mindenhol.
2009. dec. 29. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet petefészekgyulladás, vagy akár terhesség jele is, de ezt így látatlanban nehéz lenne megmondani, menj el nődokihoz. a vizsgálatot semmilyen itt adott válasz nem helyettesíti.
2009. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olvastam beágyazódást is. Na de az nem lehet, ha utoljára 25.-én voltunk együtt nem???
2009. dec. 29. 10:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mitől lehet a fájdalom, de a beágyazódástól biztos nem, ahhoz még nem telt el elég idő.
2009. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mennyi az "elég" idő?
2009. dec. 29. 10:36
 5/10 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet vasárnap reggel, de negatív lett..
2009. dec. 29. 10:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, menstruáció közben és utána. De elmúlt pár perc után. Nem tudom ez mitől lehet..
2009. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

húú remélem nem én gondolom jól, de frankón úgy gondolod, hogy a pénteki szeretkezés eredménye már vasárnap látható lesz teszten??


a fájdalom tényleg sok mindentől lehet, de ha terhességre gyanakszol, egy kicsit több info kéne, de még úgy se érünk fel egy orvosi vizsgálattal.

mikor kéne megjönnie?

2009. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dehogyis! Én csak azt írtam le, mikor voltunk együtt utoljára... Ezt nem az jelenti, hogy ez volt az első és az utolsó... 1 hét múlva kellene kb.
2009. dec. 29. 11:45
 9/10 anonim ***** válasza:

oké,

viszont ha egy hét mulva kéne megjönnie, akkor tényleg nagyon-nagyon hamar teszteltél, ami felesleges volt, mivel a beágyazódás kb a megjövetel előtt egy-két nappal szokott lenni, és onnantól kell pár nap, hogy kimutassa a teszt.


szóval majd akkor tesztelj, ha már késik pár napja...

kívánom, hogy az legyen, amit szeretnél! és

B.U.É.K.:D

2009. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. dec. 29. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!