Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előző menzim április 20 án...

Előző menzim április 20 án jött meg 1 héttel hamarabb mint kellett volna tartott két napig aztán amikor az az igazinak kellett volna megjönnie Többi lent?

Figyelt kérdés
akkor egy több órahosszás olyan jellegű fájdalmam volt ami azzal járt, hogy a térdembe, a combomba, lágyékomba, derekamba, és a hasamba erős izomlázszeri fájdalmat éreztem vettem be gyógyszert lepihentem és elmúlt most ugyanezt éreztem ma és már 3 napja késik. Mi lehet ez volt már valakinek hasonló fájdalma?
2014. máj. 19. 19:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi telóról voltam azért vannak helyesírási hibák.
2014. máj. 19. 19:43
 2/8 Nitókrisz ***** válasza:
Semmi mas tuneted nincs? Szerintem csinalj egy tesztet.
2014. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Talán annyi hogy ma is egyszer kétszer szédültem aztán ettem és elmúlt
2014. máj. 19. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálj tesztet, ha másért nem már csak azért is mrt 3 napja késik...
2014. máj. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Péntekig várni szeretnék a tesztel mert már máskor csalódtam
2014. máj. 20. 12:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Na jó nem bírtam ki de biztosítok mindenkit hogy ezek terhesség jelei mert olyan erős két csíkos tesztem lett hogy csak na 3 év után :D <3 nagyon örülök
2014. máj. 21. 05:46
 7/8 anonim ***** válasza:
gratulálok!!!!! Boldog babavárást!!!
2014. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike
2014. máj. 21. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!