Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek ugy kezdödött a terhesé...

Leendő anyuka kérdése:

Akinek ugy kezdödött a terheségi tünete hogy evés közbe volt hányingere de csak akkor annak rosszabodott vagy csak ennyi tünete volt? Tudom minden terheség más! Csak tapasztalalatokra vagyok kiváncsi minnél többen

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelen. Amikor ettem, pár falat után már hányingerem volt. Nagy nehezen elmúlt, aztán ha újra ettem, akkor megint pár falat ... nem is bírtam leerőltetni semmit, csak ittam szinte egész nap citromos üdítőt, m attól jobb volt. :S Aztán utána jött nekem az, h egész nap hányingerem volt, még éjjel is éreztem, ha felébredtem. Ez egyik pillanatról a másikra, kb a 14. héten elmúlt. Most 22 hetes vagyok, pár hete 1-2 napra visszajött ez a hányinger dolog, de szerencsére elmúlt és azóta nyugalom van.
2014. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minnél tőbben irjatok lécci :)
2014. máj. 20. 07:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem először bizonyos kaják szagától, aztán már a látványától a legdurvább időszakban pedig a puszta gondolatától hányni tudtam. Egyetlen dolog ment le a torkomon a gumicukor. De a 10. hét végére vége lett hála a jó istennek!
2014. máj. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem és utolsó aki irt mikor kezdödtek ezek a tünetek? Hányni nem hányok csak amikor eszek akk nagyon nem jó nem merek enni :(
2014. máj. 20. 07:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél mint a nagy könyvben meg van írva, 6 hét első napján kezdődött ez a kis hányingeres semmit nem ennék érzés. aztán ahogy teltek a napok egyre rosszabb lett. Kórházban is voltam vészes hányás miatt, mert vot hogy egész nap egy banán és egy pohár víz volt ami nem jött ki belőlem. A második terhességemnél viszont már a kimaradt menzesz napján émelyegtem. Meg is voltam ilyedve hogy mi van ha ikrek mert olyan korán jönnek a tünetek. De végül egy baba lett és kb 6-8. hétig v olt csak reggeli émelygés, hányás egyáltalán. Az elsőnél lány lett a másodiknál fiú :) Hányadik héten jársz? Nekem az is segített ha felkelés előtt elrágtam egy két kekszet, úgy fekve az ágyba.
2014. máj. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!