Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptin segíti a teherbee...

Bromocriptin segíti a teherbeesést? Nektek segített?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben csak a magas prolaktin szint az oka, hogy nem jön a baba, akkor igen, csökkenti a prolaktin szintet.

Ha egyéb probléma is van, akkor önmagában nem használ.

2014. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pontosan ahogy az első irta. Nekem aztán kiderült hogy nálam a PCOS következménye a prolaktinom rég jó baba mégsincs még. :(
2014. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem elmaradt a mensesem, és tej jött a mellemből nyomásra.

1 évig szedtem a Bromocriptint magas prolaktinra, elküldtek MR-re, nekem az agyalapi mirigyem nyomta egy microadenoma.

Miután abbahagytam a Bromocriptint, következő hónapban terhes lettem.

2014. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Utolsó válaszoló!

Nekem is hipofízis adenomám van, kb. 5 mm-es..

Ma kaptam rá Bromocriptint. Neked mennyi idő alatt hozta rendbe a prolaktin szintedet?

Neked is rendszertelen volt a menses-ed? Nekem van, amikor teljesen ki is marad, pedig csak 25 éves vagyok. Ha Neked is volt ilyen problémád, akkor azt helyre hozta ez a gyógyszer?

Nem voltál rosszul tőle?

Válaszodat előre is köszönöm!

2014. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az utolsó válaszoló vagyok, de én is szedtem a bromot. Általában hamr leviszi akár pár hét alatt hacsak nem több ezerröl indul, akkor van hogy több idö. A menstrucios zavar természetes mellette, mivel gátolja a peteérést. Az agyad azt az infot kapja ne érjen tüszö mert szoptatsz. a prlaktin a szoptatós hormon. Ha csak ennyi a probléma akkor ez helyre áll ennyitől és lesz ujra rendes ciklus és peteérés is.
2014. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó előtti vagyok.

Én majdnem 9000-es prolaktinnal indultam, 1,5 hónapig szedtem a Bromot, de nagyon rosszul voltam tőle, így kaptam helyette Norprolacot.

További 2,5 hónap alatt a 9000-es prolaktinom 500 körülire csökkent. Most pedig 10 hetes babóval a pocakomban nem győzök hálálkodni a jó Istennek, hogy segített. :)

Szóval fel a fejjel, ha rendesen kezelve van a dolog, akkor simán összejöhet a baby! :)

(Nálunk 1 hónap próbálkozás után fogant meg).

2015. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!