Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek megint hogy...

Mikor teszteljek megint hogy biztos legyek bene?

Figyelt kérdés

Vasarnap vagy hetfore nemvarom kb.es ma regel negativ lett egy facelle terhessegi tesztem ;-(

Lehet tul koran csinaltam meg?

Olyan 6 korul volt kremes nyakom akor egyutt is voltunk .viszont vanak terhes tuneteim.mikor kellene kimutatnia a tesztnek ?

30 napos a ciklusom.kb.koszonom a segitseget.


2014. máj. 21. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl korán teszteltél, majd a nemvárt napján (vagy utána következő nap) tesztelj csak újra.
2014. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szedem az inofolic port.regel este.

Nagyon szeretnenk kisbabat.

2014. máj. 21. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
A menzesz napján lehet először értelmesen tesztelni. Mondd, szeretnél olyan "pozitívat", amit fény felé kell tartani, meg itt feltenni kérdésnek? Szerintem te egyértelmű pozit szeretnél, az pedig csak akkor biztos, ha nem jön meg:)
2014. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazad van kedves utolso valaszolo!

Anyira szeretnem mar ha sikerulne a baba.anyira varjuk mar es regota is.

Tulvagyok pardolgon is.most az inofolicban bizok atol varom a csodat.

2014. máj. 21. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!