Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek megint? Szedelgek...

Teszteljek megint? Szedelgek es nagyon duran erzem magam.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Par napja mult el a menszeszem... Szoval innentol kezdve lehet hogy az egesz kerdes ertelmetlen. Menszesz kozben teszteltem, mert ugy olvastam attol meg lehetek terhes, persze tudom hogy nem valoszinu. Na de a lenyeg : egy ideje egesz nap szedelgek, foleg este az agyban. Kozvetlenul elalvas elott arra ebredek mintha zuhannek... Nagyon rossz es minden este tobbszor elofurdul. Alig merek mar aludni menni. Ma elmondtam anyumnak es azt mondta hogy neki mind a ket terhessegenel ez volt, sot a nagymamamnak es a dedimnek is.... Most elgondolkodtam hogy talan megint tesztelnem kene. Szerintetek? Az elso teszt termeszetesen negativ lett.
2012. okt. 30. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A szédülésnek nagyon sok oka lehet, szerintem nem vagy terhes. Lehet akár vashiány is. Ha nem múlik el menj el a háziorvoshoz.
2012. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Duran- furan.
2012. okt. 30. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez a stressztől szokott lenni. Nem valószínű, hogy terhesség, főleg, hogy megjött és a teszt is - . Azért tesztelj, legalább megnyugszol, ha tudod az eredményt:)
2012. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, hogy biztos legyél a dologba, de szerintem nem vagy terhes. Szédülés lehet alacsony vérnyomástól, vérszegénységtől is például. Ok, hogy a felmenőidnek ez terhességi tünet volt, de menstruáltál is, a teszt is negatív lett, szóval szerintem nálad nem attól van. De attól még egy tesztelést megér a lelki nyugalmad.
2012. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
alacsony vernyomas.
2012. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!