Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most lett pozitív az...

Ha most lett pozitív az ovuteszt, a hőm még lent van, akkor ma vagy inkább holnap legyünk együtt? (hőgörbe)

Figyelt kérdés

Tegnap, tegnapelőtt meg azelőtt is együtt voltunk ezért lehet jó lenne ha "gyűlnénk még a katonák". Szerintetek mikor jobb ha együtt vagyunk várjunk holnapig vagy ma? Szerintetek holnapra felmegy a hő, ha most pozi teszt? Köszi

[link]



2014. máj. 21. 16:06
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja az még lemaradt, hogy eléggé nedves vagyok "odalent", olyan tojásnyák szerű, teljesen átlátszó.
2014. máj. 21. 16:09
 2/23 anonim ***** válasza:
változó mikor megy fel van akinek akár 2-3 napig is pozitíva teszt. max napi 1-szer legyetek együtt vagy 2 naponta, akkor tuti van ott katona. Ha megemelekdett a hö akkor tuti kint van a petesjt.
2014. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen! nekem idáig még csak egy napig volt pozi a teszt. Hát nem tudom , hogy ma kihagyjuk, vagy inkább holnap legyünk együtt.
2014. máj. 21. 16:13
 4/23 anonim ***** válasza:

minden bizonnyal ma van peteeresed. ami 1napig eletkepes. 2naponta erdemes egyutt lenni. folsavat es c vitamin nem art.;)

sok sikert.

(mi is babaprojectesek vagyunk):)

2014. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

hát igen én is úgy olvastam hogy 12 vagy 24 óráig életképes a petesejt. ezért ha holnap reggel kiszabadul és csak este leszünk együtt és mondjuk csak 12 óráig életképes az enyém akkor holnap este már késő van. Lehet ezért nem jön össze már 11 hónapja mert mindig hajnalban van a peteérés és csak este szoktunk együtt lenni és nem biztos hogy akkor még életképes a petesejtem.

Egyébként sok sikert nektek is :)

2014. máj. 21. 16:18
 6/23 anonim ***** válasza:
akkor legyetek együtt most este és akkor reggelre ott leszenek a katonák. egyébként nem valószinü hgy ezért nem jön össze, föleg ha ennyit együtt vagytok. akár 3-4 napig életképesek bent igy bevárják a petesejtet, lassan elkezdhettek kivizsgálsokat ha türelmetlenek vagytok már, de sokaknak sikerül aztán spontán sok hónap után.
2014. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A múlt hónapban mentem először dokihoz, vérvétel volt, ott minden rendbe, volt uh-s peteérés követés, ott is minden ok volt, velem egyenlőre minden ok, még átjárhatósági nem volt, de előtt még páromnak kell menni sperma vizsgálatra és azt mondta a doki hogy majd utána meglátjuk hogy legyen.
2014. máj. 21. 16:23
 8/23 anonim ***** válasza:
2 "valasztasotok" van. vagy ma este lesztek akkor egyutt,vagy ha megoldhato holnap hajnalban.nogyogyasznal nem voltal valamilyen vizsgalaton,hogy majd 1 eve probalkoztok,es meg mindig semmi?! kitartas! mielobbi babazast. remeljuk sikeres lesz ez a honap.;)
2014. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
mar latom hogy voltal dokinal(bocsi keson irtam)
2014. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Semmi gond. Azért vagyok bizonytalan mert itt és sok más oldalon is azt javasolják hogy jobb 2 naponta együtt lenni, a doki meg azt mondta hogy nyugodtan legyünk együtt naponta. Még vissza is kérdeztem hogy nem jobb 2 naponta? erre mondta a doki: jaj ki mondta ezt?, legyünk együtt naponta a termékeny időszakban.

A hello baby oldalon meg ezt találtam:


"Nem igaz, hogy a gyakori szeretkezés kimeríti vagy legyengíti a spermiumkészletet, éppen ellenkezőleg felfrissíti azt. Lehet, hogy az önmegtartóztatás növeli a mennyiséget, de a „nagy összetorlódás” miatt romlik a minőségük!"

2014. máj. 21. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!