Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Ha egy terhességi tesztre az van írva,hogy 10 perc után végleges az eredmény és 10 perc elteltével teljesen negatív,de egy óra múlva látszik talán valami kis csíkocska,akkor mi van?

2014. máj. 21. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:

időn túli. Ha nem olyan vastag, mint a másik, akkor eleve nem jó.


ha nem vagy benne biztos, hogy nem vagy terhes, akkor 2 nap múlva csinálj másikat (kétnaponta duplázódik a hcg)

2014. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

10 perc alatt ha nem jön ki semmi, akkor az negatív.

Persze ettől még lehetsz terhes, csak lehet, hogy még túl alacsony a HCG szinted. Pár nap múlva tesztelj újra.

(Bár érdemes lenne tudni, hogy hány napja késik a mensid, mert ha pl. 10 napos késésnél nem mutat ki terhességet a teszt, akkor ott tuti más baj van. De a nemvárt-közeli napokon még nem biztos, hogy kimutatja a teszt.)

2014. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"pl. 10 napos késésnél nem mutat ki terhességet a teszt, akkor ott tuti más baj van."


Feltéve, ha pontos a ciklusa.

2014. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért, az nem elég baj, hogy ha annyira nem pontos a ciklusa, hogy még egy 10 napos késés is belefér?
2014. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én ilyet nem mondtam,hogy 10 napja késik.
2014. máj. 21. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyet nem mondtál, de azt se mondtad, hogy a ciklusod hányadik napján teszteltél, így mi is csak találgatni tudunk. Innen jött az én korábbi kommentembe, hogy ha pl. már 10 napja késik, és úgy nem mutat semmit a teszt 10 percen belül, akkor nem vagy terhes.


Infószegények vagyunk.

2014. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalat hogy az iszonyat halvány csík is kijön időn belül, mégpedig azért mert száradás után pont hogy halványodni szoktak az igazi hcg csíkok. Az is lehet, hogy nem figyelted eléggé vagy nem jó fényviszonyok között. Szerintem az a tuti ha holnap is csinálsz, drukkolok :)
2014. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!