Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kb. Júni 6-án lesz az...

Ha kb. Júni 6-án lesz az ovulációm, mikor célszerű együtt lennem a férjemmel, hogy kislány legyen a baba?

Figyelt kérdés
Van már egy kisfiúnk.

2014. máj. 23. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Jun 3-4 illetve 7-8.

5-6 a fiús napok.

De sokaknak nem jott ez be..

Talan te sikerrel jársz!

2014. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2014. máj. 23. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják az okosok, hogy ovuláció előtt 2-3 nappal kell együtt lenni és akkor sokkal nagyobb az esély lányra, mivel a fiús spermiumok rövidebb életűek. Ha ovukor vagytok együtt, sokkal nagyobb esélyed lesz fiúra, mert azok a spermák gyorsabbak.
2014. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont ebben a helyzetben vagyok. Czeizel szerint 72 órával előbb kell együtt lenni, de számolj azzal is, hogy a spermák 48 órán át életképesebbek a legbiztosabban. Persze 3-5, sőt akár 7 napig is életben maradhatnak a spermák benned, de a 48 a "garantált".


Én így csináltam:

tudtam, hogy csütörtökön fog leesni a hőm, és pénteken fog megemelkedni. Így kedd este voltunk együtt.

Ez így 54 óra, ami már elégséges egy kislányhoz, és a spermák is életben maradnak.

Mellette magnézium és kálciumot iszok, mert ez is a kislányoknak kedvez. (A nátrium, kálium meg a fiúknak.)

A férjem villamosmérnök. Állítólag, azok a férfiak, akik elektromos mező közelében dolgoznak, nagyobb arányban nemzenek lányt. Ez egyelőre megfigyelés, az okát még nem tudják. Az első babánk lány lett. Remélem most is sikerül :)

2014. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Több villamosmérnök van a környezetemben,mindnek fia van..

En ittam kalciumot (mas miatt) megis fiam van.

Szerintem nem ezen múlik,talan az egyetlen amivel erdemes próbálkozni az ovus napok elotti időzítés.

2014. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves #5, a dohányzás tüdőrákot okoz, mégis rengeteg dohányos ismerősöm van, aki nem rákos. :)

Nyilván ezek nem 100%-os statisztikák, vannak kivételek, de a nagy számok törvénye szerint van alapja.

A mg+ca kombó pl. a savas ph-ért felel, aminek a lányos spermák jobban ellenállnak, a fiúsak pedig kevésbé.

2014. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!