Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babaprojekt idején a...

Akik babaprojekt idején a mensi befejeztétől kezdve 2 naponta voltak együtt a párjukkal, azoknál kisfiú, vagy kislány baba született?

Figyelt kérdés
Olvastam arról, hogy ha kislányt szeretne valaki, akkor peteérés előtt érdemes együtt lenni, mert az x (lány)kromoszómával rendelkező hímivarsejtek lassabbak, de tovább élnek, mint az y (fiú) kromoszómájuak. Tapsztalat ezzel kapcsolatban?
2013. márc. 3. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden nap együtt voltunk, kislány lett.
2013. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk bejött :-D

Van egy fiam, aki épp tüszőrepedéskor fogant, és van egy lányom, aki majdnem két nappal a repedés előtti szexből.


Szerintem ez azoknál jelenthet valamit, akik ritkábban szeretkeznek, nem pedig minden másnap. Hisz másnapos szexnél bőven van még élő spermium odabent, akik élhetnek, viszont az is lehet, h egy újabb szexnél a fiús spermiumok beelőzik a lassacskán úszkáló lányosokat :-D

2013. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen én is erre gondoltam kedves második válaszoló. Ezért is érdekelne a statisztika, hogy ez a gyakorlatban hogyan működik.


Még szívesen várok válaszokat!

2013. márc. 4. 09:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor mi vagyunk az ellenpélda:)

Mi az utolsó menzitől 2 naponta együtt voltunk, és mind 3-szor kisfiúnk lett :)

2013. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akárhogy szexelünk sehogy sem jön a baba, ha kétnaponta ha peteérés idején sehogy sem :(
2013. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom kedves utolsó válaszoló, hogy eddig nem sikerült nektek, de sosem szabad feladni, és meglátod egy nap hozzátok is bekopog majd a gólya! Drukkolok nektek!
2013. márc. 5. 14:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Én i szurkolok mindenkinek! Nem adom fel persze! Hiszen a baba minden álmunk! Most már dolgozunk rajta keményen, orvoshoz is járunk hogy mielőbb jöjjön, elvileg nincs semmi komoly bajom!Hamarosan hátha sikerül!!!!!
2013. márc. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kisfiúnk lett :) Itt szuszog mellettem, 3 hónapos! Te mit szeretnél kérdező? :-)
2013. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!