Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esés spirál mellett?

Teherbe esés spirál mellett?

Figyelt kérdés

Kinek sikerült teherbe esnie spirál mellett? Épp az imént olvastam egy kérdésnél,hogy ez mellett esett teherbe.

Három gyermekünk van, nagyon nem szeretnénk már többet, így spirált rakattam fel egy éve. De most kicsit megijedtem!!!

Mekkora az esély??? (megtartottátok a babát ez mellett??)

Köszönöm, ha írtok!!!!!!!!!!!



2014. máj. 23. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár százalék, lehet még annyi sem. Igazából teljes 100% védekezési forma nincs, hacsak nem élsz nemi életet.
2014. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyened van? Hormonos melletti esetről nem tudok az ismeretségi körömben, de sima mellett többet is.

Nagynéném ki tudta hordani, az egyik munkatársam viszont méhen kívül tapadt meg a sirál miatt, így meg kellett szakítani a terhességet.

2014. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*munkatársamnak
2014. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező!! A spirál semm biztonságos. Én magamból indulok ki én is felrakattam a 3-dik gyerek után és 1-fél èv után teherbe estem a 4-ik gyerekkel és fent volt a spirál!
2014. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi nm jól irtam fél èv után teherbe estem!!! :-)
2014. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de ma már nem tudtam felnézni...

Valami rezet tartalmazó van fent, a nevét nem tudom, a papírja el van rakva. Réz ionokat bocsát ki és az öli meg a spermiumokat. Ezek után csak reménykedem,hogy nem fogan meg bébi....Bár három fiam van, lehet a negyedik lány lenne????!!!!

Köszönöm, mentek a zöldikék:-))

2014. máj. 23. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!