Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirál mellett lett valaki...

Spirál mellett lett valaki terhes?

Figyelt kérdés

Hogyan tudtátok feldolgozni,ha megtartottátok?

Úgy néz ki kismama vagyok, de nem szerettünk volna egyenlőre babát, van már kettő lányunk.

Nagyon rosszul érintett , amikor kiderült, viszont elvetetni nem akarjuk.


2013. júl. 9. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Édesanyám sajnos teherbe esett spirál mellett, de mivel senki sem garantálta neki a baba egészségét, így elvetette.

Persze ez már több mint 20 éve volt. Ha úgy döntöttetek megtartjátok, majd meglátod menni fog magától a megbarátkozás.

2013. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is ebben a cipoben jarok. 3 gyerek utan nem akartunk tobbet, ezert kertem a spiralt. Ennek ellenere 8 hetes terhes vagyok es az abortuszt vallasi okok miatt kizartam. Masfel het mulva fogjak kivenni a spiralt es utana 1 heten belul kiderul, hogy megmarad-e. Nem tudom, mi lenne a jobb. Ha elvetelek, belenyugszom, ha pedig megszuletik, akkor ugyanugy fogjuk szeretni es felnevelni, mint a masik 3-at, akiket terveztunk.
2013. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!