Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baj ha neocitránt...

Szerintetek baj ha neocitránt iszok? (Csak napi egyet)

Figyelt kérdés
23-én volt ovum , és karácsonykor megfáztam ill csúnya torokgyulladásom van, próbáltam a meleg mézes teát , de nem segít.3 napja minden este iszom egy meleg neocitránt , mert estére már nagyon rossz.gyógyszert nem szeretnék szedni.
2009. dec. 29. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
homeopátiás szereket próbáltál már? homeogene 9 nagyon jó erre. a neocitránnal sem teszel rosszat szerintem.
2009. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen, de semmilyen hatással nem lesz ez a fogantatásra és a babára sem. Nyugi és ne aggódj ennyira :)
2009. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

reméltem, hogy ilyen válaszokat fogsz kapni Mo, ha már én nem tudtam :D :D

nyugi és pihizz sokat, és persze jobbulást!

E

2009. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm E
2009. dec. 29. 20:41
 5/5 A kérdező kommentje:
és persze a másik két válaszolónak is köszönöm , homeopátiást még nem próbáltam , ez nekem általába szokott használni,
2009. dec. 29. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!