Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal babát szeretnénk, ez...

Párommal babát szeretnénk, ez lesz a harmadik hónap hogy próbálkozunk. Kell orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés
Kb két hónapja voltam rákszűrésen és ott mondtam hogy babát szeretnénk. de az orvos nem is foglalkozott velem. Kellett volna valamilyen vizsgálatot végeznie? vagy kellett volna kérnem? Ha igen milyet?
2008. júl. 29. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap az még viszonylag rövid idő. Ha 1 évig sikertelen a dolog, akkor érdemes komolyabb kivizsgálást kérni. Én 7 hónpja várok a 3. babámra.
2008. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is úgy hallottam, hogy 1 év még bőven belefér..
2008. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, a saját megnyugtatásodra kérhetsz vér- és vizeletvizsgálatot, UH vizsgálatot. Az első kettőre a háziorvosod is adhat beutalót. Sok sikert és kitartást!
2008. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első 9 hónap után jött össze, a második pedig az első születése után 2és fél évvel! (értsd:semmilyen védekezés nem volt)De ahogy nem görcsöltem rá a teherbeesésre, azonnal "megestem".
2008. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi 10 hónap után mentünk el dokihoz vizsgálatokra.

Azóta eltelt még 11 hónap.

(egy 21 hónapja próbálkozó)

2008. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 sikertelen próbálkozásunk volt, és a párommal úgy döntöttünk, hogyha lezajlik az esküvői herce-hurca, elmegyünk az orvoshoz és lám, az idő alatt lettem terhes! Most szombaton 6 hetes terhesen megyek férjhez!!
2008. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babához, és az esküvődhöz.

Remélem boldogok lesztek!

2008. júl. 30. 08:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, de még csak holnap megyek ultrahangra. Igaz, 3 teszt + :) Neked is az lesz, drukkolok!
2008. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!