Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 nap telt el az aktus óta...

12 nap telt el az aktus óta és negatív teszt . Mit csináljak várjak még és teszteljek ujra?

Figyelt kérdés
ovum 10 kén volt az aktus pedig 11 kén .Lehet nem is sikerült...?
2014. máj. 24. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Várjál és közben tanulj meg helyesen írni! Persze, hogy lehet, hogy nem sikerült. Mi lenne ha minden aktusból gyerek lenne! Azért mert a megfelelő időben szexelsz nem biztos, hogy terhesség lesz belőle!
2014. máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Mit csináljál? Komolyan? Qrjál éjjel nappal, össze fog jönni a baba!!!!! Már ha tényleg megfelelő családba érkezik.
2014. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Micsoda kommentek !!! felháborító !!!! ennyi H.... egy csomóba ,,, Minek nem lehet rendesen válaszolni egy kérdésre az ilyen emberek nem ide valók
2014. máj. 24. 08:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi az,h Már ha tényleg megfelelő családba érkezik?Te milyen családba érkeztél kis okos ?
2014. máj. 24. 09:04
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

A legérzékenyebb teszt együttlét után 10 nappal mutatja ki, halványan. Várd meg a menzeszed napját, de a legjobb, ha a kimaradt menzesz utáni napon tesztelsz. Mert akkor nem használsz el egy tesztet feleslegesen.:)


Vagy már késik a menzeszed? Ha igen, mennyit? Hány naposak a ciklusaid? Mikor volt péd?


És a legégetőbb kérdés: ennyi kén mellett nincs nagyon büdös a lakásban? 10+11 is van otthon, kemény. :D

2014. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
lehet hogy nem is sikerült? persze, hogy lehet. Egészséges pároknál is csak 30% esély van a teherbeesésre. Szóval eszerint több esély van arra, hogy nem sikerült. De kár ezen gondolkozni, ezért van a négy hónapos átlag. Lehet még belőle pozitív mert sokaknak ilyenkor még nem mutat semmit, de azért tudd, hogy ha nincs most baba abban nincs semmi rendkívüli
2014. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
ezt én sem értem miért kell mindig ilyen "okos" kommenteket írni...?!!! Nagyon unatkozhat az aki itt lesi mikor tud hülyeséget írni valahová.... keressetek hobbit bakker!!! ;)
2014. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
7 es :Mert szerinted arra, hogy "Lehet nem is sikerült...?": mit lehet válaszolni? Honnan tudnánk? Nem beszélve a kérdés többi részéről: 10 kén???? 11 kén?????
2014. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de sok okos tojás van itt b szki!
2014. máj. 24. 14:05
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

Ne foglalkozzal velük,unatkoznak nagyon...


A kérdésedre válaszolva:nekem 26napos ciklusoknal a 28.napon lett full pozitiv a tesztem.A 23.napon még total - volt.

Pedig uh alapjan is ciklus elso felében fogant a babam!

Szerintem Tesztelj ujra a napokban,es ha nincs változás irány a doki.

2014. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!