Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aug.9-én történt az aktus. Ma...

Aug.9-én történt az aktus. Ma teszteltem délután Xepil gyorsteszttel, és negatív lett. Akkor ez már biztos?

Figyelt kérdés

Egyébként késik a menzeszem. 17 körül kellett volna megjönnie, de azóta sincs sehol..


Másrészt aug 20-27ig véreztem, de az nem menzesz volt. Más volt az állaga, mennyisége, minősége, emiatt nem tudom és tettem fel a kérdésemet.



2013. szept. 24. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia,ha jól írtad,akkor aug. elején volt az aktus.A terhességi teszt,már a 14. napon általában +,ha valaki terhes! Szóval,abból az együtt létből biztos hogy nem vagy terhes. Nekem is volt már olyan,hogy csak 1 napig tartott valami kis pici véres valami volt,akkor azt mondta a doki,hogy ez most ilyen hónap volt,nem kell belőle nagy ügyet csinálni.
2013. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az már nagyon biztos. már aktud után 2 héttel kimutatja nemhogy másfél hónappal.....
2013. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de úgy voltam vele, hogy megvárom mi lesz a következő (tárgyhavi) menzesszel, ha az sem lesz másként, felkeresem a dokit, de mivel késik, vagy isten tudja mi lett vele.. még várok pár napot. Köszi amúgy.
2013. szept. 24. 22:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Használtál korábban fogamzásgátlót?
2013. szept. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, egyszer sajnos muszáj voltam Escapelle -t.. ez történt párnappal az aktus előtt.. Ezért sem teszteltem, hiszen az a gyógyszer biztos bekavart odabent, de hogy még a szeptemberi is hibádzik, nem tudom.
2013. szept. 25. 09:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Az Escapelle nem fogamzásgátló,hanem esemény utáni,egy hormonbomba.Nem csodálom,hogy a tested azt sem tudja,merre van az előre.Csinálj tesztet,mert ennek ellenére terhes lehetsz!
2013. szept. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csináltam tegnap, és negatív lett.
2013. szept. 25. 22:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyelmesebben legyetek együtt,használjatok fogamzásgátlót vagy óvszert,mert ahogy olvasom hogy vettél be 72 órás tabit,ez nem az első eset volt...Vigyázzatok,mert egyszer becsúszik a baba!

/Ja és hozzáteszem,puszta jó indulatból írtam,és nem kioktatni akartalak!!/

2013. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Életem első (és remélhetőleg utolsó) esemény utáni tablettája volt..
2013. szept. 26. 21:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyetek óvatosabbak és minden rendeben lesz,ne izgulj,de szrintem menj el egy nőgyógyászhoz és írass fel fogigátlót,vagy minden aktusnál óvszert!!
2013. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!