Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovutól a nemvártig mivel...

Ovutól a nemvártig mivel ütitek el az időt?

Figyelt kérdés

Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer ennyire fogok akarni egy babát. Korábban soha nem figyeltem az ovumat, nem hőmérőztem, semmi. Ennek ellenére mégis csak 5 hónapot vártunk a babára. Sajnos a második trimeszterben elveszítettük.

Azóta fél év telt el, és újra kezdtük a próbálkozást. Tegnap volt ovum, előtte 2 nappal voltunk együtt, és olyan messzinek tűnik az a 2 hét, amig kiderül, hogy sikerült-e.

Tudom, hogy el kellene mással foglalnom magam, és nem szabadna ezen kattognom, de egyszerűen nem megy.


Abba bele se merek gondolni, hogy mi lesz, ha nem sikerült...


2014. máj. 24. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Dolgozom, hétvégente háztartás, moziba járunk, vacsorázni, sétálni, vásárolgatni. Boltba megyünk, reggelente fogat mosok, este is, csak akkor fürdök is. Rakok fel arcmaszkot, de azt nem minden nap. 26 L
2014. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nekem bizonyára azért telik lassabban az idő, mert nem teszek fel arcmaszkot... :)
2014. máj. 24. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kerestem hobbit. Elkezdtem varrni tanulni. Annyira kell koncentrálni rá, hogy tök szuperul eltereli a figyelmet :-)
2014. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hallod, mondasz valamit! Köszi, ez jó ötlet! :)
2014. máj. 24. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
150 Ft egy kétalkalmas maszk a Müllerben, csak szólok:D:D
2014. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éltem az életemet: munka, család, pihenés, olvasás és a többi. Nehezen mentek a napok, az biztos...
2014. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 Eltömődött pórusok, zsíros bőr, vánszorgó napok mostantól a múltté! Íme az téridő-görbítő maszk! :)


#6, Úgy, ahogy mondod..

2014. máj. 24. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!