Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 Hete tartó megjön érzés,10na...

1 Hete tartó megjön érzés,10nap a nemvártig. Van még remény, h jön a baba?

Figyelt kérdés

A válaszokat, tapasztalatokat előre is köszönöm.


Bár igazából nem vagyok abban biztos, hogy ami e hónap 10-én meglátogatott, az rendes menszi volt e, ugyanis 2 napig tartott, eléggé erős volt. Ennyire még nem volt meg. Aztán a következő 2 napban teljessen legyengült, egészen rózsaszínes lett, míg az 5. napra végleg elmúlt.

November 6.-án voltunk együtt.


Ám...


Október 11-én volt előtte a menszim. normális lefolyású. Október 27.-én, 29.-én, 31.-én és 1.-jén voltunk együtt a párommal.


November 18.-án barnáztam. erősebben, mint valaha, de másnapra elmúlt.19.-től pedig reggelente hányingerem volt 4 napon keresztül. Aztán jelentkezett a megjön érzés és mostanáig is tart. Van hogy abbahagyja.

Menszi előtti napban nekem mindig melegem szokott lenni, beindul a vérkeringésem, vagy nem tudom miért, és most ez társul a megjön érzéshez.

Tegnap megint barnáztam, de nagyon keveset. Mellem feszülget, de nem vészesen.


Megszakításosan védekezünk. Mielőtt jönnek a beszólások, úgy gondoljuk, hogy még nincs itt az ideje, hogy 100százalékosan a témán legyünk, de ha úgy hozza a sors, hogy a baba jönni szeretne, akkor mindenféle gondolkodás nélkül megtartjuk és egy új irányba tereljük az életünket. :))


2013. nov. 28. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha erős vérzésed volt az előző,akkor onnan kell számolni a ciklust,és ha még 10 napod van a nemvártig akkor 24-én volt pé.

tehát egy hete nem lehet még ilyesmi tüneted,max a peteérést érezhetted.

2013. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

akkor teljesen ki van zárva hogy baba miatt vannak ezek a dolgok?

én arra is gondoltam, hogy később volt pé-m októberben, és azért volt erős 2 napig, mert még nem volt akkor semmi, ami miatt elmaradhatott volna és az utolsó 2 napban pedig már valamit érzett a szervezetem. 7 napig szokott meglenni általában.

2013. nov. 28. 14:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha beágyazodásos vérzés lett volna(nekem is volt) az inkább gyengébb,inkább barnázósabb mint ha rndesen megjön.az erös vérzés sose szokott babát jelenteni,de ha az mégse rendes mensi volt akkor meg a teszt kimutatná.teszteltél amugy?
2013. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát elég fura volt, mert nagyon sötét volt 2 napig, és ahhoz képest elég erős. Bááárr.... Ha jobban belegondolok, akkor mégsem, csak amikor mentem fürdeni, akkor mint a kutya, csöpögött belőlem. De lehet a betét miatt...

A tampon meg 3-4 óra múlva csak a fele volt megtelve.


Viszont ez csak 1,5-2 napig tartott...


Most pedig tegnap óta szurkálódik a petefészkem fele, és a barnázás továbbra is megvan, de nagyon enyhén. Tegnap előtt pedig, a wc papíron kis rózsaszínes darabkák voltak.

állandóan éhes vagyok, de mikor leülök enni, akkor pár falat és tele vagyok.

Tesztet 2.-án csinálok, akkorra ér ide hozzám.

2013. nov. 30. 06:24
 5/12 A kérdező kommentje:
Ám ugye a menzesz az ovu után jelentkezik 14 nappal. Viszont, ha valakinek mondjuk "Spontán peteérése" van, akkor attól függetlenül megjön, az az egy ami nem befolyásolja a menzeszt. Vagy az is el tudja tolni?
2013. nov. 30. 06:26
 6/12 anonim ***** válasza:
ezt nem tudom...teszteltél azota?
2013. dec. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Múlthét szerda óta ma az első olyan nap, hogy már nem jön barna folyás, csak ma reggel olyan, hogy a wc papíron pirosas valami folt, nem folyásnak mondanám, hanem olyan darabkák (szövetek) de élénk piros. A bugyiban semmi.


Tegnap csináltam egy tesztet, negatív lett. 5 nap van még a nemvártig.

2013. dec. 3. 07:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem akkor nincs esély:(ha élénkpiros akkor kizárt sajnos.Ha meg nem is időben jött meg,akkor egy dokit megkérdeznék,bár előfordulhat ilyesmi.
2013. dec. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nos, délutánra el is múlt az élénk pirosas valami, de nem olyan volt, mint ha menszi lett vna. Ez nem folyékony volt, hanem inkább, mint egy szövetdarabka. vagyis 3-4 db. Mára csak ilyen átlátszó folyás van, de nagyon minimálisan.

Orvoshoz csak 21.-e körül tudok elmenni, akkor megyünk haza külföldről, ott a dokim.

Ha esetleg addig valami olyan történik, akkor felkeresek itt egy dokit.

A cicim egyre jobban fáj, de nem olyan fájdalom, mint mikor megjön. Ez intenzívebb, és inkább olyan, mintha szét akarna robbanni. Ha van rajtam melltartó azért nem jó, ha nincs, akkor pedig azért :(

2013. dec. 4. 07:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom...de ha a teszt negativ...az nem szokott hazudni...reméljük nem a hormonokkal lesz gond esetleg...
2013. dec. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!