Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nagy esély van rá...

Szerintetek nagy esély van rá hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ez lesz a masodik hónap hogy nem jött meg. Nagyon faradekony vagyok, fajnak a melleim és duzzatak. A hasam csak 1 napja gorcsol néha. Nagyon sokat eszek egy hónapja, állandóan... Ma reggel óta van hányingerem.

2014. máj. 25. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
mért nem teszteltél mikor az első hónapban nem jött meg?
2014. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez valami kamu kérdés?
2014. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát ha két hónapja nem jött meg akkor kb 60 napnál jársz, már nyugodtan tesztelhetsz. Az hogy duzzad a melled és fáj ilyen lehet mensturáció előtt is, nekem nagoyn szoktak fájni és látványosan nőnek olyankor :) sőt az étvágyam is megnő a ciklus vége felé. A hányinger ami nem mensturációs jel.

Miért nem tesztelsz? két hónap meg nem jövés után már illő lenne :)

2014. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem vagy normális hogy 2hónapja nem jött meg és nem teszteltél még vagy nem kerested fel a dokit. nekem még csak 2,5napja késik de már most azon agyalok hogy holnap veszek tesztet ha ma se jön meg.
2014. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok ész, hová mész? :)
2014. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak úgy mondom mellékesen, hogy az első vizsgálaton jó túl lenni 7-8 hetesen, hogy van-e embrió, mert jópár esetben műtét lesz a vége, ha nincs minden rendben. Ehhez képest már akkor a lassan a kilencedik hétbe lépsz? Én a hét hetet is alig bírtam kivárni hogy láthassam minden ok
2014. máj. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!