Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekorra az eselye, hogy...

Mekorra az eselye, hogy terhes vagyok? (tapasztalatok, velemenyek erdekelnek)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Muszaj volt kiirnom a kerdest, mert 1 hete semmi mason nem jar az eszem. Irom a reszleteket.

A menzeszem rendszeres, de van hogy 30 napos, van hogy 28, 23... valtozo... emiatt az ovu napjait nem lehet pontosan meghatarozni. Amikor egyutt voltunk, akkor 60% hogy volt. De utana jottek a tunetek: alhasi fajdalom, szedules, faradtsag, plussz az erzes, hogy tuti terhes vagyok. A szuro, bizsergo fajdalom szinte folyamatos, mintha egy holyag lenne ott...

1 hete, hogy egyutt voltunk. Utanaolvastam... ha terhes vagyok, akkor kb most kezdodik a beagyazodas... mikor tesztelhetek leghamarabb? (tudom, akkor a tuti, ha nem jon meg...) Ti mit ereztetek az elso heten?


Meg azt tennem hozza, hogy az elso terhessegem is igy kezdodott... a fjdalom miatt elmentem dokihoz, akkor talalt egy cisztat... (de mar terhes voltam, csak nem latszott)utolag visszagondolva ugyanezek a tuneteim voltak.



2014. ápr. 28. 12:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát beágyazódás előtt még nincsenek terhességi tünetek. nyilván ha együtt voltatok és nem védekeztetek, esélyes a baba. Szerintem ha elmarad a menstruáció, akkor tesztelj. Ebből lehet bármi, esély megvan a babára.
2014. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. De mikor én ennyire bevoltam zsongva akkor mindig csak bebeszéltem magamnak :( Drukkolok.
2014. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Terhesség elsö hetén még nem nagyon érezhetsz semmit :( mert még be sincsen ágyazódva...beágyazódás 7-14 napokon történik kinek mikor.... ! Leghamarabb a vérfoltok barnázás lehet észlelhetö ami jelenthet beágyazódást is, de van akinél nincs barnázás....Nekem menszi késés után 2 héttel volt gyomorégésem...az volt az elsö jel de akkor már 2 hete bevolt ágyaodva... amúgy vegyél Clearblue digitális tesztet 12 dpn. ( megtermékenyülés után 12 nappal ) kimutatja már akár délutáni vizeletböl is söt azt is hány hetes terhes vagy!
2014. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Koszonom a valaszokat!

De ezeket en is tudom... :(

sok helyen olvastam, hogy menzi szeru gorcsoket ereztek sokan... ebben az idoszakban. De egyre gyanakvobb vagyok...

veszek ma tesztet, ha mar beagyazodik, akkor lassan elkezd termelodni a hcg.

2014. ápr. 28. 14:00
 5/16 anonim ***** válasza:
Ennél többet sajnos nem fogunk tudni mondani. Legyél türelmes és várj a teszteléssel, hogy biztos egyértelmű eredményt mutasson. Sok sikert! :)
2014. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a nem várt után tesztelj! :) drukkolok!
2014. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget... majd megirom mi lett az eredmeny :) vettem egy korai tesztet ma, ami a menzi elott 4 nappal mar 58%-os eredmenyt ad :)
2014. ápr. 28. 18:13
 8/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok... hatha valakit erdekelnek a fejlemenyek... most kene megjonnie, ill. tegnap... es 3. napja van folyamatos mindjart megjon erzesesem... a teszt negativ volt reggel. Nem tudom, hogy remenykedhetek-e meg...
2014. máj. 4. 17:27
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia! Komoly babatervezés alapjai : Elsőként : hőmérőzés ....nem találgatás.....ha változó a ciklusod meg főként jó a hőmérőzés.....én minden héten másként dolgozom ....és mégis csinálom.....ugyanabban az időben...egy hét van sajna amikor 6 ra megyek...de elvileg 6 óra alvás után az eredmény értékelhető. Másodsorban : ovu teszt....

Harmadsorban: Hormonszintek rendben ? Endokrinológus látott....alaphormonsorra gondolok, inzulin, glükoz szint értékek jók ? Ha ezeket rendezted....akkor még a párod is hátra van. Termékenységi vizsgálat volt ? Ja és neked petevezeték átjárhatósági vizsgálat. Ezeket azért írtam le, mert én szép sorban jöttem rá ezekre és az idő csak telt......ha megvannak ezek a dolgok akkor bocsi, de amíg ezeket nem tetted tisztába az idő csak telhet. Sok sikert Neked! Ha kérdésed van írj ! :) Irtad, hogy voltál már babás ...akkor már van gyermeked vagy elment ez a baba ? Ne haragudj, hogy így kérdezem de nem volt egyértelmű.....

2014. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Koszonom a reszletes tanacsot...

Van mar egy fiam... semmifele veteles nem volt, minden rendben van velunk... csak tapasztalatok erdkelnek, hogy kinek hogy jott ossze a dolog. Mert nagy esellyel babas vagyok es izgatott vagyok... es megnyugtato olvasni a varakozas alatt, hogy kinek milyen tapasztalata van, volt.

2014. máj. 4. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!