Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vasárnap volt ovum mikor...

Ha vasárnap volt ovum mikor lesz a beágyazódás ha sikerrel jártunk?

Figyelt kérdés
6.ára nem várnám. 32naposak a ciklusaim, mikorra fog annyi HCG lenni a szervezetembe hogy biztosat mutasson a teszt ha sikerült a baba?
2014. máj. 26. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

En pont ugyanígy vagyok,csak 4.-5.ke korul nem varom,es penteken volt ovum.

7-12nap közötti a beagyazodas időszaka,egyenfuggo kinek mennyi.

Mikor ikreket vártam mar a 9.nap jol látható pozit teszteltem,a masik gyermekemnel csak a kimaradt verzes napjan lett pozi.

A 14.dpo nap elott nem igazán ajánlott tesztelni .

Ha nagyon türelmetlen vagy akkor szerintem 12.nap reggelen próbáld meg eloszor 10-es teszttel.

2014. máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a türelmetlenségem miatt tesztelnék hamarabb. Nem várt napján még csak a 12.napon lennék és a nem várt elött 2 nappal lesz egy fontos nap, akkor akartam volna, de az még csak a 10.nap ami tuti nem mutatná ki, igaz?
2014. máj. 26. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fontos teszteljel reggeli vizeletbol,ha szerencséd van akar halvanyan mutathat valamit.

Viszont,ha - lesz ne vedd készpénznek az eredményt hiszen a korai tesztelés miatt nem biztos az eredmény!

Sajnos a 10.napon tesztelesbol 100%ra nem fogod megtudni az eredményt:-(

2014. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom! Köszi h írtál
2014. máj. 26. 09:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Ovu után 14 nappal kellene megjönnie, az június 8.

Aznap már tesztelhetsz! :)

2014. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!