Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus közben éreztem hogy...

Aktus közben éreztem hogy nemsokára el fogok menni, de még nem jött el az a pillanat, viszont mikor kivettem a péniszem a lányból akkor már kjött valami belőle. Konkrét orgazmus nem volt. Ilyenkor eshet-e a lány teherbe?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne a válasz mert apasági tesztet akar csináltatni, és most nincs felesleges 40ezer Ft-om rá. Másik kérdés pedig az hogy kötelező-e elvállalnom a teszt végrehajtását. Hivatalos "szerv"-től nem jött papír vagy ilyesmi ami utasítana rá, kizárólag a lány kérte... Eddig.
2008. júl. 29. 18:04
 1/6 anonim válasza:
100%
Attól még h nem élveztél el, folyhat belőled cucc, ami tartalmaz spermiumokat, szóval igenes simán teherbe ejthetted a lányzót.
2008. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladék lehetett, amiben van spermium, amitől teherbe eshetett a csaj. Apasági tesztet elrendelheti a bíróság, ha hozzájuk fordul. De ha semmilyen hivatalos szerv nem szólít fel, és te nem vállalod el a tesztet, akkor nem tudja megcsináltatni. De szerintem felesleges a teszt, ha akkor amikr fogant baba, csak veled volt a lány, mert akkor tuti tőled van. Ha meg nemcsak veled volt, akkor is simán lehet tőled a gyerek.
2008. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy rá hivatalosan kötelezve,akkor nem kell magadat alá vetni,de ha szétmentetek,esetleg gyerektartási per lesz belőle,akkor megcsináltatják.A gyerek egy éves kora után lehet megcsinálni.Viszont,ha kiderül,hogy te vagy az apa,akkor visszenőleg is kifizettetik veled a gyerektartást.

Amúgy simán teherbe eshetett a lány.Még tabival is meg lehet babásodni,nemh megszakítással.

2008. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Símán lehetsz te az apa. Szerintem jobban jársz, ha belemész a tesztbe, mert bírósági úton is kikényszerítheti. Egyezzetek meg, hogy ha kiderül, hogy nem te vagy az apa, akkor ő fogja fizetni a tesztet, ha pedig te, akkor fele-fele.

Te nem szeretnéd tudni, hogy tiéd-e a baba? Mert ha igen, akkor felelősséggel tartozol érte, de cserébe sok örömet fog neked okozni. :)

2008. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha csak feltételezed, hogy terhes lett a lány, akkor mire fel akar apasági vizsgálatot csináltatni. Véleményem szerint vagy nem most esett teherbe tőled, vagy nem te vagy az apa.

Egyébként ami folyt belőle az egy olyan nyálka, mint amilyen neked az előváladék. Ez segíti helyükre találni a spermákat.

A mai világban bárhogy teherbe lehet esni, még védekezés mellett is. Csak az nem tud teherbe esni, aki nem él nemi életet. Én azért a helyedben végiggondolnám a kapcsolatot a lánnyal. Sok sikert, és kívánom, hogy olyan eredmény szülessen, amit szeretnél.

2008. júl. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A lány feltételezi hogy tőlem van a baba, én visszagondoltam a kapcsolatot és csak ez az egy alkalom jutott eszembe ami miatt esetleg tőlem lehet.

Természetesen szeretném tudni hogy az enyém-e, de nem tartom valószínűnek. Az eset kb. 2 évvel ezelőtt történt és akkoriban úgy tudom nem én voltam egyedül vele (ezért sem vagyok biztos benne hogy enyém a baba). Válaszotokat nagyon köszönöm.

2008. júl. 30. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!