Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon világos halvány piros...

Nagyon világos halvány piros mensi mitől lehet? Kell orvoshoz menni emiatt?

Figyelt kérdés
Már az első napon ilyen lett du-ra, nagyon furcsa, mert annyira halovány, mintha csak vmi áttetsző folyás lenne pirosra színeződve kicsit. Tojcsis állagú is kicsit, a betéten kb narancssárgának tűnik olyan világos. De a mennyisége elég sok, kicsit kevesebb csak, mint a rendes vérzés. Előtte viszont egész nap normális színű és mennyiségű mensim volt, meg előző este már elkezdődött barnázással, de ugye azt nem kell számolni. Amíg véreztem rendesen addig volt némi görcs is, de inkább csak bal oldalon egy pontban erős szúrást éreztem. Kicsit aggódom, h nem kell-e ezzel orvoshoz fordulni, nehogy vmi baj legyen, nekem ez nagyon furcsa, főleg ennyire a ciklus elején. Azért az első pár napban mindig rendesen szoktam vérezni, sötét színűen. Napközben többször volt hányingerem is. Ne értsetek félre nem azt akarom hallani, h terhes vagyok, csak azért írtam ide ki, mert probléma nekem a teherbeesés és nem tudom ez nem vmi újabb gondot jelez, cisztát vagy méhen kívülit vagy mit tom én. Légyszi, ha bárki tapaszalt hasonlót és tudja mi volt vagy mitől, írjon, mert nem tudom van-e ba vagy ez is normálisnak számít-e. KÖSZI!!

#halvány mensi #világos vérzés #szokatlan menzesz
2014. máj. 27. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi baj, csak sima menzesz. Nekem is van ilyen, gyakorlatilag néha másfajta a dolog: pl. néha van rózsaszín jelzés előtte, néha sötétbarna, stb. Pedig tök egészséges vagyok!


(A tojcsis szót meg ne használd, ha emberek közé mégy, mert vérlázító.)

2014. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, én sem az előtte való barnázáson aggódom, mert az szokott lenni (sajna), hanem azon, h elspő napomon már rendes vér helyett ez a halvány cucc van, ez nekm nagyon fura. Neked is szokott ilyen mensid lenni? (bocs a tojcsiért, sztem is gáz, csak mivel itt ez a nyelvezet, gondoltam magunk közt belefér, mert egyszerűbb így írni)
2014. máj. 27. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!