Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Multhonapba nemjott meg a...

Multhonapba nemjott meg a menzeszem csak halvany rozsaszin folyas volt eggy napig utanna negy napig vilagos barna folyas, azota sem volt rendes menzeszem, multhonapban a tesztek negativak voltak! Ehonapba mar nemcsinaltam! Most mivan velem?

Figyelt kérdés
Ket honapja hagytam abba a tabblatta szedeset!
2008. máj. 19. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyógyszer utáni nyavajád van, amikor még nem jön meg rendesen a mensi. Előfordul, hogy csak 2-3 hónap múlva áll helyre. Ha negatívak a tesztek, akkor szerintem ez lehet.
2008. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaza van az előttem szólónak. Sajna a hormonok kavarodtak meg! Én is így voltam a tabletta abbahagyása után, két hónapig vacakolt a mensim, aztán a harmadik alkalommra már a baba jött! :)

Kitartás! 5 hetes kismama

2008. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia.én meg pont ugy vagyok vele mert a dokim mondta hogy a mai bogyok nem tudnak nagyon bezavarni.hamar be kell állnia.én az elsö babommal 3 honapig menzisztem és bár terhesnek éreztem magam nem mutatott semmit..pedig az voltam,és a mostani teszt sem mutatta ki 6 hetesen ma meg már 10 hetes vagyok:)a remény hal meg utoljára..ha nem most majd jövö honapban sikerül
2008. máj. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!