Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonló tünete volt valakinek?

Hasonló tünete volt valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az észrevételem magamon, hogy aktus után kb. 1 héttel, egy egész délután/ este tartó alhasi szúrkálásom,görcseim voltak. Erősek , annyira, hogy ágynak döntött,nem bírtam felkelni,mert ahogy lábra álltam,még jobban görcsölt.

Kérdésem az lenne,tapasztalt esetleg valaki hasonlót mielőtt megtudta teherbe esett?

A peteérés környékén 2 naponta voltunk együtt párommal,szeretnénk kisbabát. (ovulációt teszttel követtem)

Azóta annyi tünetem van csak, hogy fáradékonyabb vagyok mint szoktam, és nagyon sokszor szédülök.

Június 6. ra nem várom. Orvoshoz menni, és tesztelni még nem akarok,mivel az úgysem látna/ mutatna semmit ilyen korán.

A hőm fent van 37 fok felett,de tudom, ez nem jelent semmit,mert még mensi előtt vagyok.

Szóval tapasztalatokat várok, meghallgatnám szívesen, ki , mit tapasztalt ilyen korán.

Köszönöm a válaszokat!


2014. máj. 27. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyenem, semmi fájdalmat nem éreztem. Puffadás volt nálam ami legkorábban jött mint tünet. Ez az alhasi szúrkálás is lehet sokminden, nekem is volt előző hónapban valahogy felfigyeltem rá, de nem vagyok terhes.
2014. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia. Elég fura de nekem a gyomrom égett és az orrom vérzett mikor teherbe estem. Itt már sejtettem hogy baba van. Majd később jött a puffadás és a mellfájdalom. Hasszurka talán egy kicsit volt de nem annyira hogy ágynak döntött volna. Kívánom hogy baba legyen a dologban :)
2014. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkot :)

Milyen érdekes tünetek...orrvérzés :)

Ezek szerint tényleg nagyon sokfélék lehetnek.

Nekem a szédülés a leggyanúsabb egyébként,mert sosem vettem még észre magamon ilyet...most meg,ha hirtelen felkelek, vagy van hogy csak úgy magától is érzem. Remélem hamarosan én is így gondolok vissza rá mint tünet :)

2014. máj. 27. 10:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok hulyeseget írni, javítson ki valaki ha nem így van. De úgy tudom hogy a terhesség megnövekedett verboseget okoz a szervezetben ettől lehet orrverzes. De ne úgy képzeld hogy rendesen vérzik csak épphogy a zsebkendő lesz olyan ha ottót fujsz. (második voltam)
2014. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Orrot* bocsi a hibákért de telefonról vagyok
2014. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én hasszurkát csak azután éreztem, miután megtudtam terhes vagyok. Ezenkívűl volt gyomorfelfordulásom egyszer, ja és nagyon furi érzés volt a pisilés. :D A 37 fokod, sztem jót jelent. Én is hőmérőztem abban a hónapban, és szinte minden reggel 37 körül volt a hőm. Abszólút bíztatóak a tüneteid, nagyon szorítok. Mi most a kistesón dolgozunk. Az előző hó nem sikerült, talán majd most. Sok sikert, majd írj, ha már tudsz valamit!
2014. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Értem,tehát ettől lehet orrvérzés :)

Köszi a Válaszokat,Utolsó Neked is , és mindenképpen írok a fejleményekről! Úgy gondoltam,egy hét kb. és tesztelek...majd úgy jövő hét elején kb. :)

Szurkolok Neked is Utolsó, a kistesó ügyben :)

2014. máj. 27. 13:08
 8/11 Manka68 ***** válasza:

A megnövekedett vérmennyiség nem a terhesség elején van, hanem ahogy nő a magzat és a placenta, annak a vérellátásához növeli a szervezet, inkább a második, harmadik trimeszterben. Nemvárt előtt még semmi ilyesmi nincs.

Ne keress tüneteket, ilyenkor még egyáltalán semmi változás nincs, ezért tünet sem lehet. Bármi amit ilyenkor érzel, az valami mástól van. Ettől még lehet pozi majd a teszted, de nincs vele összefüggésben.

Egyébként egy héttel ovu után nagyon gyakran tapasztalom én is az ilyen erős görcsöket, szurkálásokat, de sosem lettem babás, amikor ezt éreztem.

Amikor pozi lett a tesztem, a világon semmi tünetem nem volt, pedig ugyanúgy figyeltem a testem jelzéseit akkor is.

2014. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ahogy az utolsó írta. Annyi, hogy mikor az ember elkezd próbálkozni sokkal jobban figyeli magát, így több tünetet talál ami előtte is volt, de akkor nem érdekelte, most viszont a babának hiszi.

Persze vannak terhesség alatt rosszullétek, folyás, mellérzékenység és persze sok minden más, de menstruáció előtt is, meg amúgy is lehetnek a ciklus során csak idáig nem figyelted most meg észrevetted.

Akkor gyanakodj terhességre ha nem jön meg.

2014. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lara1214 válasza:
képzeld én is juni 6-re nem várom..én mar nagyon türelmetlen vagyok..nekem is vannak szurkálásaim..csak nekem a höm 36,7-36,9.de én azt olvastam ha fent marad a höd tuti terhes vagy...drukkolok nagyon..:)
2015. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!