Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt volt valakinek...

Nemvárt előtt volt valakinek tünete, és tényleg terhes volt? Mi volt az a tünet/tünetek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 14:34
 1/6 Krisztina9001 válasza:
Ez engem is érdekelne :) nekem has szurka 2 napig azóta hányinger jövö héten kell megjönni
2013. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. 20. Ciklusnaptol gorcsoles es szagerzekenyseg. A tobbi kesobb egy hettel.
2013. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állandóan " mindjárt megjön" érzés. Az elmaradt környékén pedig a szagok iránti érzékenység
2013. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és az ovulációtól hány nap múlva voltak ezek?
2013. nov. 7. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem elég korán jöttek csak nem tudtam hogy az. Nem várt előtt másfél héttel felfújódás, ingerlékenység, sírós voltam de nagyon, még a fókusz főcímén is elsírtam magam. Mellém nagyon feszült. Hasgörcs mintha meg jönne csak a nemvárt napjától volt, ja es akkor 3 napig volt reggeli hányingerem, de ezek elmúltak. Most9hetesen lett minden bajom.
2013. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nézd, hogy a terhességtől voltak-e a tüneteim, 100%-osan nem tudom, de gyanítom, hogy igen. Egy csütörtöki napon volt az aktus és rá egy hétre pontosan sétáltunk a párommal és nagyon émelyegni kezdtem. Azt hittem elkaptam valamit, mert utána is minden nap előjött az emelygés. Azon a héten amikor nem vártam csütörtökre, hétfőn reggel arra ébredtem hogy mindjárt megjön a havim. Gondoltam, rövidebb lett a ciklusom, de még szerdán este sem volt semmi vérzésem. Közben a jobb mellbimbóm is elkezdett nagyon fájni. Csütörtök reggel a munka előtt még gyorsan csináltam egy 10-es tesztet és el sem hittem, de időn belül megjelent a csík. Délután is csináltam egyet és azon is ott volt :-)
2013. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!