Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha két hete feküdtem le a...

Ha két hete feküdtem le a barátommal és jövő hétre várnám a havit, akkor ha a héten csinálnék egy tesztet (x-epil) és terhes lennék akkor kimutatná?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy óvszerrel védekeztünk de hallottam már olyat, hogy valaki teherbe esett azzal is. És most valamiért olyan fura érzésem van, hogy muszáj megnyugtatnom magam.
2014. máj. 27. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
2héttel az aktus után már igen, kimutatja a teszt a terhességet. De reggeli első pisiből csináld, biztos ami fix.
2014. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlenül mutatná ki. Menses kb 14 nappal ovu után van, a kérdésedből úgy számoltam, hogy az aktus után majdnem egy héttel volt neked. Nagyon kicsi az esély, hogy életképes spermium maradt addigra, főleg óvszerrel. A megtermékenyülés után két héttel mutat a teszt pozitívat, ez a következő menses várható idejére esik. Ha akkor negatív lesz, megnyugodhatsz. :-)

2014. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csinálj nyugodtan, itt az én esetem egyébként, nekünk is gumival sikerült, bár mi háromszor lőttünk: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-.. :)
2014. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!