Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes az...

Szerintetek lehetek terhes az előváladéktól? Eszméletlen módon fájnak a melleim, ráz a hideg, émelygek egész nap. Jövő héten kell megjönnie elvileg. Ma csináltam egy tesztet de az negatív volt.

Figyelt kérdés
Valami megváltozott nálam ez tuti,csak nem tudom hogy ez most mi.A mellem szokott fájni mensi előtt de nem ennyire mint most.Van már egy 4 éves kisfiam nála nem éreztem ezeket a dolgokat.
2012. dec. 6. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetsz terhes az előváladéktól.

Mikor volt az utolsó mensid?

A várható mensi első napjánál előbb nem érdemes tesztelni, nem valószínű, hogy kimutatja.

Attól, hogy a mai negatív volt, még lehetsz terhes.

2012. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó mensim november 16-20 volt mindig ennyi szokott lenni és 21 22 napos a ciklusom.
2012. dec. 6. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jól számolom, akkor neked már késik a vérzésed... 21-22 napos ciklussal számolva

Vagyis ha 16-a volt az utolsó vérzés első napja és max 22 napra meg kellett volna jönnie, akkor holnap kellene megjöjjön? Vagy rosszul számolom?

2012. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A vérzésem utolsó napjától számolva 21 22 napra jön meg általában
2012. dec. 6. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Á, értem... mert hivatalosan a ciklus első napjától számoljuk a következő vérzés előtti napig... akkor ez így neked olyan 25-26 nap? Jól értem?
2012. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De végülis az a lényeg, hogy pár nap még vissza van a végéig és mégis gyanús vagy magadnak... Akkor vasárnap vagy hétfőn reggel egy nagyon érzékeny teszttel lehet próbálkozni :)
2012. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha így kell számolni akkor igen,eddig nem számolgattam ilyesmit.Csak most nem tudom mi van velem?
2012. dec. 6. 21:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Néhány nap és kiderül, hogy mi van veled! De talán az is megeshet, hogy korábban estél teherbe, mint ahogy számolni lehetne és esetleg ezért érzed már így magad...

Próbálj egy tesztet és kiderül !

2012. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!